Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbul bulusmasi 10 Temmuz Cumartesi, saat 15:00, Taksim Meydanı.

tunca

Öne çıkan mesajlar

said:
Eraq, 11 Temmuz 2004 02:38 tarihinde demiş ki:
said:
Arkansis, 11 Temmuz 2004 02:17 tarihinde demiş ki:
Hmm
klan kafe demek ..
hmm

gördüğüm kişiler hakkında yanılmıyormuşum
* bıyık altından güler *

Gelseydin masaya. :)
100lerce nargile olan, sıkış tıkış oturulan, kutusunda masum masum duran Tabu olan masa bizimdi. TV'nin hemen karşısındaki, kapıdan girince solda kalan masa.

hmm
pek tanımıyorum sizi diye gelmedim.
1 2 kere daha gördüm sizi öyle topluca sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 11 Temmuz 2004 02:32 tarihinde demiş ki:
off blaq niyetin yok ki senin gitmeye

bırak bu buluşmanın organize olduğu saati, buluşulduu saatte bile ben fosur fosur uyuyodum.. niyetle ne alakası var :) günün güzel saatleri şu an mesajı attığım saatler benim için hehe[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

Abi; horace vallahi bilemiyorum..Biz beraberken (herşeyi yanlis anliyosunuz ha! kiziyorum..) yani birlikte nargile tüttürüp, birseyler icerken herhangi bir faliyet gostermediler :) Ama kanitlar ortada.. Aciklama bekliyoruz efem.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 11 Temmuz 2004 00:33 tarihinde demiş ki:
bu gün sonunda birkaç sonuca vardım.

2)i pod alcam ama çok pahalı

5)mesh arkadaşımız burger kingden girince oahney ldum,karizma gözlükleri ve hpimnizi ikiye katlayan cüssesi ile ama sakin yapı ile çok iyi bir şahsiyet. :)

2. Bende alacam.. Hatta bugun almayi planliyorum.. Aşık oldum cihaza.

5. Sakinimdir soylemesi ayip.. Natural_jedi zaten baya bi tereddut etti beraber vapurda bulusma konusunda.. Onu yemeyecegime dair kendisini ikna etmem 1 saat almistir yani. :P[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...