Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Train Your Thoughts ! [DT Konser topigi budur baska acmayin kitlerim! /volf]

ascraeus

Öne çıkan mesajlar

lan... lan...

dur simdiden heycanlanmayayim her ne kadar official fan-club'in forumlarindan olsa da, haber official dt sitesinde yayinlanmadan inanmayacam[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

abi fan club üyelerinden nefret ediyorum :-p
biz 10 da girdik sıraya onlar konser başlamadan 10 dk önce. biz yine arkaya gittik onlar en öne :-p (oha kafiye)

tabii, bu yine benim konser başlamadan 10 saat önce kapıda dikili bekleyeceğim gerçeğini değiştirmeyecek, ama yinede söyleyeyim dedim
bu sefer geçen seferki yerde olmasın; sigara dumanından ölecektim be!
ama yanlış duymadıysam konser günü biletler hala bitmemişti. a.k.a. yine küçük yerde yapacaklar --> sigara dumanından öleceğiz. nese, şarkı dinlemeye gidiyorum oraya nefes almaya değil. olmadı arkaya bağlarım oksijen tüpünü öyle gelirim.[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!
Sosyal ağlarda paylaş

Onu sakasina soyledim zaten de,
kendi sitelerinde 12 subata kadar yazmislar
demekki hala sansimiz baya yüksek
bence gelirler[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

DOggy sen harbi buyuk adamsin, tum leylekler senin olsun beah! Adam beni dusunup sinir olmasin diyo (cunku biliyo olursa kafasinin etini yiicem)
Neyse, gelsinler, sevgililer gunuymus bize islemiyo ne de olsa :)
Gene Bostanci da olsun, hatta Saracoglunu kapatsinlar bu sefer, Change of Seasons ceksinler, Simpsons ile gobek atalim hey hey[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...