Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Disko Kralı Ismail YK

Shimone

Öne çıkan mesajlar

tinkibinki said:

"Van Patisi" said:

Benim arkadaş vardır, o da bunun gibi kendini beğenmişti ordan biliyorum

ehehe

Abi o da evets diyordu. s'yi vurguluyordu bi de. Arkadaş Arslan burcu. Kızlar bi daha yap bakiym, bi daha dedikleri zaman, evetssss diyordu. Aşırı kendini beğenmişti ya adam. Grup kurcaktık elemanlarla. Adam Metallica'yı dünyadaki en iyi grup olarak görüyordu. One'a dünyanın en zor 7. solosu diyordu ya düşün(o zamanlar bilmezdim(şimdi de bilmiyorum gerçi sdaf) kanardım, ama kime sorduysam yok öyle bişey dediler(benim kuzen dedi en azından, ama adam o kadar çok sallıyordu ki, adam Metallica konusunda herşeyi biliyor triplerine giriyordum ben artık, Metallica konusunda kimse benimle sidik yarışına giremez göt ederim adamı diyordum, arkadaşa da dedim hatta bu tarz, elemanlardan haberi vardı falan. Adam öyle çok biliyorum havasına yatardı ki, görmeniz lâzım. Aşk gibi anlatılamayacak birşey bu, yaşamanız lâzım). Bi de arat Google'da çıkar diyordu. Ha bir de anlatışı yok muydu. Bizim 8 yıllık baterist var, ona abi ben one'ın solosunu atabilir miyim diye sordum, güldü, ne diyorsun sen ya dedi, göt ister onu çalmaya dedi, dedi arkadaş. Tmm Metallica Thrash Metal'de sayılı isimlerdendir ama, tek o değil ki, daha iyi olarak görülenler de var. Adam Metallica'yı bir, kendilerini 2 görüyordu resmen. O derece sdf. PS3'ü kırcaz demiyorlar mıydı bi de, oraya hiç girmiyorum sdfsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...