Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Disko Kralı Ismail YK

Shimone

Öne çıkan mesajlar

Abow kaçırdık

01.30'a akdar izledim ve önceden dendiği gibi yeşim salkımın tam bir idyot ötesi olduğunu anlamış bulundum.
gerçekten öyle tanımazdım kendini meğersem ne kadar gerizekalıymış.

aynı açıdan ismail yk da ne tatlıydı lan programda :D
saçlarını yapıştırmayınca adam gayet yakşıklı normal bi tipe benzemiş itiraf edeyim.

ayrıcana bi ara onunla dalga geçer gibi oldular allah belanı versin rok şarkısı gibi geyiğinde. adam ciddi ciddi bozuldu. sonra okan topladı tabi geçiştirip de.

ama adam müziğini duyunca duramıyor yerinde hiperaktif çocuklara dönüyor hemen eheheh

ilerleyen saatlerde tartışma mı oldu harbi? video koyabilir misiniz lütfen :D
Sosyal ağlarda paylaş

aylin aslım da bi ara seyircilerle tartısmaya girdi. o da baya sacmaladı orda. nerdeyse albumumu satın almayan beni dinlemesin diyecekti. seyircilerden daha yaratıcı sorularla üzerine gitmesini isterdim aylin'in ama onlar da beceremedi.

haha o kadın da var tabi. ya dün komple efsaneydi be.
i broke you heads diyo head de değil. bildigi diller soylenirken artis artis sırıtıyodu meger dil bildigi falan yokmus.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

http://www.youtube.com/watch?v=vv0hnY-IT0I

abi sevinç yıldız da efsane 5. dakkadan itibaren falan bakın

Kız da laf sokucam diye ufak ayrıntılara takıldı. Direk gerizekâlı dedim kıza içimden sdf. "Görücüyü görmeye gidicez, nası oluyo o, görücüyü görmeye, ifade bozukluğu oldu orda". Kız değil mi işte, mantık aramamak lâzım.

Bi de o 5 dil biliyo denen kızın evets demesine bittim. O ne biçim bi kendini beğenmiş konuşma tarzıdır ya. Benim arkadaş vardır, o da bunun gibi kendini beğenmişti ordan biliyorum. Konuşmasından anlaşılıyo zaten ne mal olduğu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence gayet güzel oldu.Arada bir karşıt görüş gösterip tartışmak lazım.Adamlar aldılar başını gidiyorlar her şeyi yaparız kimse birşey diyemez havasında devam ediyorlarlar,gelen konuklarda yalakalıktan hiç bir şey konuşmuyorlar ne verilirse alıp gidiyorlar.Aman bana bir şey demesin etliğe sütlüğe karışmıyim şarkımı filmi mi tanıtıyım gidiyim.Kime laf sokarlarsa soksunlar.Adamlar tekel oldu resmen.Ha yeşim salkımdan nefret ederim ama tartışması ( konunun hiç önemi yok) çok iyi oldu okanında ne kadar şovmen olduğunu görmüş olduk.Resmen afalladı ve idare edemedi.Şuan da zaten program ölmüş durumda konuklarında neşesi gitti ölüm sessizliği oldu.Adam gibi şovmen olsa durumu toparlar programı normal havasına sokar devam ederdi.Okanı şuana kadar bir şey sanardım...Bence pazartesi yaptığı program gibi programlarla devam etsin.
2 tane program var Türk televizyonlarında.Bir bu var bir de Beyaz var oda eski tadını vermiyor artık.Denemeler oldu ama hep başarısızlıkla sonuçlandı.Demin starda gördüm bir program neresinden yediği! belli olmuyan bir tip çıkmış ne olduğu belli olmuyan bir şeyler yapıyorlar rezalet.

Aylin aslı konusunda da kim olduğunu sanıyorlar anlamış değilim bana ne kardeşim sen 10 yıl müzik(!) yapıcam diye aç kaldıysan sokakda yatıysan.Şuan yaptığın şey kaliteli müzik değilse millet almaz albümünü.Sen orada donanımı olmuyan spontane konuşan seyirciyi ezemezsin.Çıkmış cep telefonu alıyosunuz benim albümümü almıyorsunuz diye ağlıyor bir de diyaloga girmeye çalışan 18 yaşındaki geçleri eziyor.Ya underground takılırsın kendi çapında satarsın ama hayatını o parayla sürdüremezsin -ki bu kadar çok seviyorsan müzik! yapmayı çemkirmezdin böyle- ya da adam gibi müzik yaparsın yanına güzel lansman ve ek işler yaparsın.Albümünde satar iyide para kazanırsın bu işten merak etme.3 kuruşluk iş yapıp çemkiremezsin.Hayko mesela gayet güzel kotarıyor bu işi ve eminim iyi de para kazanıyordur.Var bir kaç kişi daha hakkıyla rock/metal tarzı müzik yapan Türkiyede.Senin kapasiten bir yere kadarsa albümünde satılmaz kusura bakma.Ben mesela film ya da oyun olarak orijinal alıcaksam vericeğim paraya değicek ürünleri alırım 1 ya da 2 tane orjinal alırım yılda ama o yıl çıkan ürünlerin çoğunu da denerim.Hep suçlu hem güçlü tipe bak ya.
Bir de utanmadan amerikada olsa böylemi olurdu diyorlar.Ulan amerikada senin yaptığın müziği yapan 10 binlerce lise grubu var sen amerikada anca kendi arkadaşlarına şarkı söylerdin.Albüm çıkarıp satmak ve tv programına çıkmak neyine.Deli ettiler gece gece.

Bi forumdan alıntı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...