Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Respect: Yaprak Sarma

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

abi ne yetosunuz nasil bulgurlu sarma duymamis olabilirsiniz.
valla dedigim gibi ben pilava baiylirim ama bulgurlu sarma o kadar guzel ki pirincli oldu mu yemiyorum bile
kiz arkadasim dalga geciyodu yedirdim bi tane sonra tum tencereyi yedi.

edit: bulgur pilavinin o igrenc tadi oyk bu arada, bulgur pilavi falan sevmem ben, onu da belirteyim. babannem nasi aypiyo sorayim hatta kendim de yaparim belki buralarda ehehue.
Sosyal ağlarda paylaş

normal pirinçli sarmanın dışında etli sarma var direkt etli, bir de pirinçle birlikte dövülmüş etden oluşan karışım var da bunların dışında ben de yemedim bulgurlu asdfk
sarma dediğin incecik kalem gibi olcak zeytinyağlı bol limonlu içinde belli baharat karışımlarını da ihtiva edecek böyle bi tencere falan olacak ayaküstü bi tane yiyeyim diceksin sonra bi kaç tane daha atıcaksın ağzına iyiymiş tadı diceksin sonra üçer beşer götürüceksin tencere dibine kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

abi ne yetosunuz nasil bulgurlu sarma duymamis olabilirsiniz.
valla dedigim gibi ben pilava baiylirim ama bulgurlu sarma o kadar guzel ki pirincli oldu mu yemiyorum bile
kiz arkadasim dalga geciyodu yedirdim bi tane sonra tum tencereyi yedi.

edit: bulgur pilavinin o igrenc tadi oyk bu arada, bulgur pilavi falan sevmem ben, onu da belirteyim. babannem nasi aypiyo sorayim hatta kendim de yaparim belki buralarda ehehue.

Abi bulgur pilavını ben de severim de, bulgurlu sarma ne ya sdafagfarqw.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

bulgurlu sarma yedim. bulguru kısır dışında hiçbirşeyde sevmiyorum. onuda 3 kaşık yiyeyim mide şişiyor HÖÖRBS HÖÖRBZ diye geziyorum ortalıkta. bulgur ne abi.

Bu.

Ben sarma hariç her dolmayı ameliyat gibi sıyıklarım bu arada. İçini yerim ehüh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...