Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Championship Managerın arka planı

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Eskiden champion ship manager in arka planinda ünlülerin resimleri vardi Edgar Davies -Zidane - Totti - Hagi bile vardi
Champion ship manager 4 e gecti geceli salak salak duyulmamiş 2 ci lig futbolcularinin resimlerini koymaya başladi. Birde champion ship formasini taşiyan amatör oyuncularin fotograflarini koymasi yokmu beni sinir etti :)

Acaba diyorum arka plandaki resimleri değiştire bilirmiyim
yani bunun için yapilmiş bi dosya varmi yapabileniniz varsa adres verirse sevinirim[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

Telif hakkı sebebiyle ancak resimlerini kullanmalarına izin veren kulüplerin resimleri var. SI forması giyenler amatör kulüp değil bildiğim kadarıyla. Sponsoru oldukları Southend ile Wimbledon takımları olması lazım.
Resimler değiştirilmesiyle ilgili www.sigames.com un forumlarından yardım alabilirsin.[signature][hline]Ethernass Diyarına Hoşgeldiniz
Sosyal ağlarda paylaş

evet bende buldum bitane ama champion ship 4 içinmiş
03-04 için bulamadim kesin vardir ama yapimi zor bişey degil benim gibi dusunen cok kişi oldugu icin illegal bir patch i vardir mutlaka guzel resimlerden oluşan maçlar oynanirken insani dalip götürüyodu kaliteli oyuncularin fotograflari nasil geçtigini anlamiyosun :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...