Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

...

-all

Öne çıkan mesajlar

said:
buRdan aRkLaRa cevP veReLim bEN heRgün iş yeRİndeyim ve oyun içi paRa kasaMıORm göRüyOsunuzduR her dk AFk yim zaten UO hastaLık ve süpeR zevk deRecesindE bi oyunduR aRcanumunn 2002 den 2012 yE kadar host gaRantisi vaR tabi taz tek Başına biraz sıkışmış oLabiLiR ve bu aRcanum maRket yoLuyLada sıkıntıLaRını gideRmiş oLup hoStun devamLıLığıını saĞLamıştıR türkiyede 4-5 sunucu vaR bu kadar uzun sürediR açık oLan.Knight onLine a bakın asıL sömüRücü onLaR taz UO serverında yaPsa noLuR knightta oyuna girmek için para veriOsn saÇmaLığa bak son oLaRak :

ReeL paRAm vaRsa UO ya yatıRIRım aCımam UO zevktiR hastaLıktıR 40 yaşına geLsEm biLe oynaRım

bu bir

kamyon41 said:

oyunda hırsızlık yapan insan gerçek hayatta para uğruna neler yapmaz ki . küçülmeyin bu kadar yazık

bu iki

a
s
d
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eee Kürdüm ne olmus ? Eee soylesene koc Kurtlerden ne yedın onu soyle sen bana Emin Olqi Oyle sacı bası dagıtıpta Kendıme Emo diyecegime Kürt olmayı tercih ederim.Sana hıcbırsey demıyorum Sadece ıstedıgım Binek ölsün gitsin ne sana ne bana kalsın gıden para hıc ama hıc umarumda deil bırakır yoluma bakarım sorun deıl we ya yenıden alırım calısıyoz allaha sukur sen hayatında kac defa 100lıra 1 arada gordunqu neyse sana hıcbırsey demıyrum konustukca Batıyorsun.Skypede annen seslenıyordu hane hatırla annene kufur edıyordun ii hatırla kendı annesıne kufur eden adam banamı etmıyecek hey allam daha neler gorcez senden bakalım.

ahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...