Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gittim, gördüm, ağladım (Epiphone Les Paul Goth)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Gittim bugün tünele, epiphone peşinde koşturdum. Bir yere girdim adam S.B Dreams LesPaul verdi dedi aynı fabrikada yapıılıo geyik yaptı. Aldım elime çaldım full reverb açtı adam ses ii değil. Kapatın reverbi gerçek sesini görelim dedim, ses kötü geldi salladım. Sonra lay lay loma gittim ve vitrinde benim gitar: Epiphone Les Paul Gothic! koşarak girdim içeri. Denedim çaldım çok sevdim. Fiyatı ne kadar dedim 650 euro dedi! Benim kalbe bişeyler oldu. Herifle konuştum ettim peşin verirsen 600 euroya veririm dedi ,

o gitarı almak istiorum ama nie bu kadar pahalı nette 450 dolar. ama buraya getirsen yine aynı paraya gelecek. Adam bir ay içinde jackson lar gelecek onlara bak öle karar ver dedi.
500-600 dolara bişey alamaz mıyım dedim. Alırsın ama uzun vaadeli olmaz dedi :(

naapsam? 2. eli yok mudur bunun?[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim 500-600 dolar bütçem var yaklaşık..
bu 650 euro
800 milyon falna yerine
1 milyar 100 milyon falna verecem
yani 300 milyon daha fazla ..
ve sadece 1 tane var. Abi neden bu kadar az sadece bi tane var tünelde. ADam dedi 3-4 kişi her gün geliolar çalmaya bu gitarı dedi : ben de çok seviorum valla bana kalsa ben alacam bu gitarı kimseye vermek istemiom falna dio..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi pahalı . benim o kadar param yok annemlerle konuştum veremeyiz dedi şu an. gidip de yoktan para çıkartamam :)

ya music123 de 450 dolar. 100 dolar shipping dio 550 dolarla kalmio di mi? yani onun gümrük vergisi falna filan patlio. Yurt dışından hiç getirdiniz mi böle büyük bişeyler gitar tarzı? Ne kadar vergi verilio ne sorunlar çıkabilio bi sölerseniz sevincem.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

600 dolara vermio işte euro euro!
o koydu bana.

Nie dedim ne oluo nie herşey euro ile satılıo falna dedim. ama bunu jackson fiyatı için sölemiştim. Jackson ve Fender birleşti dedi, Fender de ingiltereden dağıtım yapio dedi o yüzden euro dedi ama neden epihphone euro onu bilmiom. Her dükkanda euro valla . Avrupa birliği telaşıyla herşey euro oldu :([signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...