Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BG2 Jan Jansen Questi

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu questte takıldım.Şimdi Jan'a geldi bir çocuk birşeyler anlattı sonra gitti.Jan evime gidiyorum dedi gitti.BEnde Slumstaki evine doğru gittim.Orda gidiyorum lisayla konuşuyorum help my daughter diyor.Yatağın üstünde yatan kızı kastediyor heralde.NEyse daha sonra iniyorum giriş katına orda Ma Jansen diye biri var,onunla konuşuyorum janı government ta bulabilirsin diyor.İniyorum aşağıya Amcasyıla konuşuyorum adam where is blasted chicken falan birşeyler diyor janla ilgili birşeyden bahsetmiyor...TÜm walkthroughlara baktım Jan'ın amcasyıla konuşunca Lady Jysteev e göndermesi lazım beni fakat böyle birşey olmuyor.
Delirmek üzereyim,yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi LAdy Jysteev adı geçse tamam gidicemde o deli herifin dediği tek şey-where is the blasted chicken?Benim sandöviçimi götürdü o falan gibi birşey diyor...
Anlamadım gitti bug mı vardır nedir?Ayrıca lady jysteev e gittim konuşoyrum hidden ilgil birşey sölemiyor[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Sosyal ağlarda paylaş

tam olarak konu$tunmu jan jansenin evindeki herkesle,belki bi tur flag vs aliyosundur questle ilgili hepsiyle konu$unca..ben hep konu$tumda
dedesiyle konu$man lazim mesela jan jansenin,en alt katta turniplerin yanindaki tip[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

Hunter - you share a special connection with
animals. Whether you rely on bows or firearms,
you consider your weapons and pets to be your
only true friends.

What WoW Character Are You?
brought to you by Quizilla
">What Kind of WoW Character Are You?
Leathas.com,Her turlu Yemek Servisi Yapilir

Sosyal ağlarda paylaş

Bana yolla. Bugün yüklüyorum zaten oyunu. Bir bakayım questi hatırlıyor olmam gerek :) [email protected] adresine yollayabilirsin.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Ehuh. O kadar basit değil işte. Adamın oyununda bir hata olmuş herhalde. Quest geldiğinde eve gitmesi gerekirken Jan eve gitmemiş oluyor. Diğer insanlarda quest yokmuş gibi bir tepkide bulunuyor. 2 saattir virüsle uğraşıyordum. (Ehem Eski cdlerimden virüs kaptımda) Şimdi geçecem o gröevi. Eğer olursa tabi :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Tadaaa. Sorunu çözdüm sanırım. Ayrıntıları ve save dosyasını yolladım mailine. Sorun olursa çekinme :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...