Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitar Avına Çıkıyorum..

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Yarın bizim grubun klavyecisi ile bi tünel yapacaz, ben gitar alacam bu aralar şöle 500-600 dolar civarlarında. Gitarlara bakacam. Söleyin bakalım bildiğiniz dükkanları, tavsiye edebileceğiniz fiyatları ii olan yerleri..

Bir de epiphone gothic bakacam , nerede vardır ? söylerseniz sevinirim.?

ne tarz gitar istiorsun die soracak olursanız, death/doom/black yapioruz..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

parana yazık lan yeni gitar alınır mı tünelden
gitar bişi farkettirmio tür olara imaj haricinde humbucker olan her gitardan çıkar o ses
iyi bi gitar alırsna kaliteli olur
emg faln yalan 400 outpulu dimarziodan bi farkı yok dsitortion da
iyi disto istiosan bi gitar alıcan iyi bi tane bi de deli gibi para gerekicek ses sistemi için..[signature][hline]Bornozlu Canavar
Sosyal ağlarda paylaş

2. el aliim diosunuz hmm
peki gitarın sağlam olduğunu nasıl test ederim
şimdi çalarım beğenirim eve gelirim elimde patlar falan
bunu nasıl engellerim naapmam lazım bi söleyin bakalım[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bildiğim kadarıyla söyliyim. önce cızırdama yapıp yapmadığına dikkat et sonra ton düğmeleriyle oyna acayip cızırtı falan çıkıyo şöyle hafifçe düğmelere parmağınla tıklat falan. arıza olunca acayip bi ses oluşuyo falan bişeyler oluyor.[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

birşey sölicem şimdi ilk defa ciddi gitar alışım olacak bundan önce sallama almıştım. Şimdi gidip dükana istediğim kadar çalar bilir miyim? yani şunu çaliim bunu çaliim falna filan desem bişey demezler di mi ahahah :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

normal şartlarda çalarsın istediğin kadarda burası türkiye hiç belli olmaz adam gelir çok elektrik parası oldu yeter abim diyebilir ama sen sert ol taviz verme kendinden emin git şunu ver bide şunu ver yok beğenmedim filan triplerinde olursan seslerini çıkarmazlar..[signature][hline][i]Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
Don't you ever dream of escaping...[i]

Sosyal ağlarda paylaş

off ya 7 senedir gitar çaliom artık kendime düzgün bişey almam şart . ahh şu gitarlar keşke abartı para olmasaydı ya :(

valla ibanez almam diorum işte tonu bana uymaz sert diil falna filan diolar , bakarım beğenirim rahat gelir ibanez kaparım valla oradan :) şu an resmen kafamda hiç bi gitar yok. Şu marka takıntısı falna çok aptal şeyler aslında. Alakasız bi gitardan çok iyi ses alırsam naapiim? :) Yok bu tanıdık marka diil die almiyim mi :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

ben izmirde oturuyorum yazları çankayaya gidip(müzik dükkanları orda bulunur genelde) kovulana kadar gitar deneriz.denemeden alınmaz bu.

bi böle piyano falan bulunan lüx biyer war deta diye izmirli olanlar bilir orda hep tırsardık deneyemezdik gitar.bigün gittik böle gitarlara dokunuoz falan.bi adam dedi alcanmı yok sadece bakıyorum dedim.adamda orda çalıo deli gibi muhabbette edio.napıon sen çalmadan gitarmı denenir delimisiniz dedi.ne istiyosan hangisini istiyosan dene.kovulana kadar denemen gerek dedi.meğer yerin sahibiymiş:)

o günden sonra daha bi şehvetle deniyoruz gitarları.gitarı al floyd roselu alcaksan köprüyü zorla çal deli gibi.çalmadan alamazsın.

sert ton istiyosan fender harici bişey al.ibanez ince ton falan palavra daha iyisini bulamazsın.istanbulda custom gitar olaytı war.kendi gitarını modifiyede ettirebilirsin.hem klavyesine bilmemnesine alışıksın iyi olur senin için.bi manyetik patlatırsın.ince fretler solo için daha iyi atmıyorum diyosan jumboda kullanabilirsin.sonra klavyeye yeni inlayler yaparsın.hatta boyatırsın ya mora flan.şekil olur.yada siyah yapıo gitarı mavi yeşil gibi manyetikler takarsın.[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

iyi bişey aliim yaklşaık bana uyan klavyesiyle falna sonra modifiye diosun yani?

aslında evet taktırırm bi seymour duncan invader
veya dimarzio x2n tarzı bi pickup bridge e fena olmaz.

neyse yarın olsun bakacaz artık eywallah :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

bilemiyorum kasa olarak falan gitarından memnunsan çalış olarak memnunsan gitarından ben modifiye derim.renk problemini dert etme boyatırsın zaten.gitarının resmi varmı göreyim.yada marka model manyetik fret falan söylersen bişeyler diyebilirim.[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...