Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock The Nations 2004...

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Aman abi Marduk da gelirse ortam karnaval mekanına döner. Büyük ihtimalle "burn the churches, fuck the satan, we are devil röh röh röh" diye dolaşan black'çiler UDO'yu beğenmeyecektir (ilk RTN'de Dio çıkınca 'dinazor abi bu izlenmez' diyen herifler vardı mesela), UDO için gelenler de Marduk'u izlemeyecektir.
Bari grupları iki güne iyi ayarlasalar da UDO ile Marduk arka arkaya falan çıkmasa..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 23 January 2004 22:33 tarihinde demiş ki:
karisik festivaller boyledir... alisin hehe

olm doggy sende öyle bi söylemişnibki duyanda wacken,metal mania ya fln gittin sanacak:D[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada şu paul kimdir neyin nesidir bilen varmı?yoksa bizmi cahil kaldık?[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

ya rtnyi düzenleyenler konserlerin herkeze hitap etmesi için değişik tarzlardan gruplar çağırcaklarını söylemişti.
şimdi bi progresif, 2 efsane vokalist, bi k.avrupa, bi black grubu var

sırada ne kaldı?
death/grind tabiki
çoook büyük umutlarla floridadan bi grup bekliyorum/istiyorum. bizi de düşünsün rtncılar

yani şöyle bi deicide, cannibal corpse, six feet under, obituary, suffocation falan gelse hayatımın olayı olurdu yani. o olmadı en azından yerli bi grind grubu çıksın bari... ;)[signature][hline]consume the forsaken
Sosyal ağlarda paylaş

cof u yemişim de slayer gelirse kaçmaz.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci memleketi Florida olanları, her daim Florida havası soluyanları buradan anıyorum saygıyla...[signature][hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
"abi niye her seferinde iyisin di mi diye soruyorsun? potansiyel intihar teşebbüsçüsü müyüm?"
Bizim Estel, 08 Ocak 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
"yok abi ben dünyaya herhalde örnek alın bunun gibi olmayın halinize şükredin diye parmakla gösterilmek için gönderildim."
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Rock the Nations 2: 2-4 Temmuz

Katilacak gruplar:

U.D.O.
Pentagram
Paul Di’Anno
Destruction
Sentenced
Pain of Salvation
Hatebreed
Katatonia
Blaze
Amon Amarth
Asafated
Caliban
Cenotaph
Circle II Circle
Epica
Malevolent Creation
Marduk
More Than Ever
Moribund Oblivion
Self Torture
Solitude
+6 isim (Bu 6 isimden biri pazar gunu headlineri)

Su anda belli olan program:

Cuma günü - Pentagram, Pain Of Salvation, Epica, Amon Amarth...

Cumartesi - UDO, Sentenced, Katatonia, Hatebreed, Marduk, Caliban...

Pazar - Paul DiAnno, Destruction, Blaze, Circle II Circle, Malevolent Creation

Biletler:

19 Mart Cuma - 26 Nisan Pazartesi tarihleri arasında 3 günlük kombine bilet: 60.000.000 TL
(1.000 bilet bu tarihten önce biterse, yeni fiyattan satışa devam edilecek)

26 Nisan Pazartesi - 13 Haziran Pazar tarihleri arasında 3 günlük kombine bilet: 75.000.000 TL.

14 Haziran Pazartesi tarihinden itibaren;
3 günlük kombine bilet fiyatı: 90.000.000 TL
1 günlük bilet: 45.000.000 TL[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 24 Mart 2004 22:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bayadır bekliorum bazı isimleri bayadır biliodum ama sentenced şaşırttı kendikendime nie sentenced gibi grupları getirmezler diyordum.6000 adet bilet basılcak...
11 nisan anathema konseri de iptal olmuş.[signature][hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Anti-Chemical
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 26 Mart 2004 15:00 tarihinde demiş ki:
bayadır bekliorum bazı isimleri bayadır biliodum ama sentenced şaşırttı kendikendime nie sentenced gibi grupları getirmezler diyordum.6000 adet bilet basılcak...
11 nisan anathema konseri de iptal olmuş.

!*sağlam bi tükürür*
iptalmi!! öeh ya...

gelen gruplar çok iyi ama bi floridadan death metal grubu getiremediler ya :( morbid angel cannibal corpse hyponrisy fln hepsi turnede birisi gelse barim[signature][hline]Sergen, 06 November 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
Cinin basına piskopat bir adamın gecmesini bekliyorum.
Yasasın Cin!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...