Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock The Nations 2004...

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

3. GUN:
3.gun daha erken gittik venueya ve kapılar da daha erken açıldı nitekim. ancak girişte bi anı yaşadım anlatmak isterim.
Bodyguardlar(ki onlara da deincem ayrıca kısaca) bizi 10ar 10ar girişe yolluolar işte. ben bi anda yokuşta grubun en sonunda durduruldum arklarla beklioz. yanımdaki bodyguardlardan biri bi anda cebinden bir avuç pena çıakrdı. bnm agız nah böyle açık kaldı. üzerlerindeki yazıları okuorum "katatonia vs. vs." bir avuç pena. eleman hepsini sahnenin önündeki güvenlik boşlugundan topladıgı nöyledi. eh penalar uçmuo elemanlar atınca hemen ayagının üstne düşmüş hepsi. " ver 1,2 tane be abi" dedik adam "yok" dedi. ama adamın haline baksanız göreceksiniz, adamın neler tuttugu hakkında hiçbir fikri yok. ikna edemedik adamı biravuç degerli pena adamın cebine indi tekrar. yegenine verecekmiş. Allah'ım kafayı yedim :).
ilk gün malevolent creation'ın iptal haberiyle başladı. bu olay bi grup insanı özellikel çileden çıkardı. marduk, vader, malevolent gibi gruplar için gelmiş insanlar parasından magdur kaldırıgını söylüordu, belki kendi taraflarında haklılar tabii, ama beni etkilemedi bu iptal genelde. sanırım festvali başarısız bulan tek insan türü bu tür.
neyse girdik(ilk girenlerdeniz) ve kurulduk en öne. northern lights başladı. ve bnm orada favori Türk grubum oldular. gerçekten çok iiyiydilar, parçaları oldukça güzel, bateristleri baya iiydi, vokalleri de keza öyle. sahne perf.ı bukadar duyulmamış yeni bir grup için muhteşemdi, özellikle gitaristler birbirlerini fortlamaya kadar varacak olaylarla şebek oldular ama degdi. çok begendim kendilerini, bulabilirsem alacam albümlerini.
sonra çok merak ettigim gruplardan biri daha geldi; nu.clear dawn. yalnız burda bi hayal kırıklıgı yşadık. çünkü ,tempolarından dolayı yanlış anlamadıysam, vokalistleri çıkamadı. çok da uzun olmayan bir süre enstrümental çaldılar sadece. aman samimi söylüorum. bu enstrümentallerin hepsini begendim. vokal de ii ise bu grupta da iş var.
ardından cenotaph çıktı, izlemedim uzaktan dinledim. idnledigimi de begenmedim çok büyük bi kitle de takip etmedi zaten. daha önceden bilenler begendi daha çok.
sıra geldi festivalin bir diger sürpriz yıldızına; vanden plas. normalde prograssive sevmeyen bir insan olarak( dt, pos mesela) bunlara hayran kaldım ben. kosnerleri sırasında hoş bi büyük bayraklarını da açtılar arkada baya havası oldu. vokalistleri çok iyi gerçekten. sahnede çok iyi eleman. çok ii coşturdu milleti. o imajı fln gereçkten çok hoş. parçaları da çok begendik, bundan sonra ciddi oalrak dinlemeye başlayacagım gruplardan biri olacaklar. ayrca stephan isimli gitariste de dikkat çekmek lazım, çok başarılıydı.
daha sonra zak'lı circle 2 circle çıktı sahneye. wallaha ona da çok deginmek gerekmeyecek ayrıca. harikaydı. gerçekten. bol bol savatage'dan çalmaları da ayrıca çok hoştu milleti iyice havaya soktu.grubu begendik, dinlediklerimizden yola çıakrak albümlerini de begendik.
mükemmel gide bir son günün devamında blaze çıktı sahneye. zak'tan imza beklerken en başlarını kaçırdım ama büyük bölümünü izledim gene. o da çok iiydi, sahnede çok tatlıyydı, gerçi daha çok çocuk eglendirirki gibi olsa da zevkle izledik. maidendan az çalması bi hayal kırıklıgı oldu, ama kendi albümü de kötüye benzemio. o gitaristi de çok tatlı elemandı. eski bir maiden vokalini izlemek bir gururdu.
konserinden sonra imza zamanını yakından takip ettim ve önlerde sıraya girdim. ve belki de burada festival sırasındaki en ilginç anımı yaşadım: arkım vampyria ile anlaşmıştım, mr.bombdan aldıgımız foto makinesini önce ben alıcam, o imzaları alıcak ve ben onun resimlerini çekecektim. ardından tam tersi olacaktı görevler deişecekti. başladık, aynen oldugu gibi gitti, içeri sokulan 5 kişilik grup imzayla ugraşıo uzun bi kuyruk sırada bekliodu. vampyriayla blazein resmini çektim ve makineyi ona verip gitariste yöneldim. ama onda bir bodyguard atıldı beni kolumdan yakaladı, "hadi gidioruz" dedi. ben şoktum . iri cüssemi kullanarak direndim "noluoz" dedim, "durun daha imza almadım". bodyguard bana " resim çektin yetmio mu" dedi. baktılar ben hareket etmiom öbür bodyguard atıldı. aartık ben orada nası bir efor sarfetmişimdir bilmiorum, sadece yaşadıgım tırs tırsı hatırlıorum. ikisi beni çekiştirio çıkarmak için iriyarı adamalr ama beni yerimden kıpırdatamıolar "bırakın lan beni elemanla anlaştık laan daha imza almadan ben imza alacm bırakın laaan". bianda kurtuldum ellerinden koşarak gitariste yöneldm. baktı adam beni yollayamıo "çabuk ol çabuk"dedi. bnm kalp kütküt, zafer sarhoşluguyla elemnlarla el sıkıştım tokalaştım, açık renk kotumun hr tarafına imza attırdım(resmini koyarım), sonra gittim blaze'e sarılıp resmimi de çektirdim. ama inanılmaz bi olaydı. feci bi adrenalindi yani bi süre kendime gelemedim imza sırasında bekleyenelr beni şaşkınlıkla izlediler, 2 koca ayı(hakaret manasında söylemiorum) beni yerimden kıpırdatamarılar walla.dışarı çıktıgımda [b]d
Sosyal ağlarda paylaş

yok beraber olmamiza ragmen ben bile okudum hehe[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde aynı düşüncedeyiz ztn. Bu arada bu adamın pantolonunda bişeyler var bi siyahlıklar da bunlar ne diyodum ben de serviste, meğer imzaymışlar.

Yıkama abi o pantolonu hayatın boyunca. Hatta giyme bile bence. :)[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

Born to cry...
Sosyal ağlarda paylaş

rockistanbul un yanında çok tatak bi ortam ve organizasyondu ve daha pahalıydı
zaten bigün gittim katatonia dan imzamı da aldım umrumda deil gerisi
fazla birşey beklemioyorum zaten
solar beach de metal konseri olmaz yer fena deildi ama bari bu kadar az alanınız var yatırım ypacak şu ses düzenini iyi yapın be kardeşim..[signature][hline]Bornozlu Canavar
The answer of the question, why we are melancholic..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 07 Temmuz 2004 11:27 tarihinde demiş ki:
Genelde aynı düşüncedeyiz ztn. Bu arada bu adamın pantolonunda bişeyler var bi siyahlıklar da bunlar ne diyodum ben de serviste, meğer imzaymışlar.

Yıkama abi o pantolonu hayatın boyunca. Hatta giyme bile bence. :)

hoca duvara çiviliycem :)[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

işte albüm çıkarsınlar bakıcaz artık turne'ye alıcaklarmı almicaklarmı onagöre.organizatörlerde bitio iş,zaten gelse adamlar direk imza vermekten boğulurlar.
bu arada arkadaşla verdiğimiz bi söz var iced earth yada bg gelirse geceden gidip kalıcaz:)
iced earth,bg gelse konser verse arada demons & wizards kaynatsa off mükkemmel bi orgazm olur heralde:)çok büyük hayaller gibi gelio bana aslında.gerçi şu saatten sonra iced earth'de bi tek jon schaffer kaldı ama pff süper olur cidden.
bu arada baya daldım gittim üzaklara:)[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...