Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herşey Hazır...

Unbreakable

Öne çıkan mesajlar

ADSL kurulum olarak herşeyi hazır paralel yok odaya kadar çektim ana hat kablosunu splittera girdim bi kabloyla telefona diğer kabloyla modeme girdim.Telefon çalışıyo ama 9 gün oldu hala sinyal gelmedi bunun üzerine dün aradım ve servis ekibi gönderecez deediler ne zaman gelicek sölemiyorlar bide.Size böyle birşey oldumu....Geldiyse ne kadar süre sonra geldi...Bi fikir verin.Bütün gün evdemi beklenir onların peşinde koşturmak zorundamıyız...[signature][hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

bana olmadi,sabahleyin 9:30 da sozle$meyi imzaladik,oglenleyin 4:30 gibi acildi hattim
edit:evet,pe$lerinden ko$malisin,ba$ka care yok

[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

Hunter - you share a special connection with
animals. Whether you rely on bows or firearms,
you consider your weapons and pets to be your
only true friends.

What WoW Character Are You?
brought to you by Quizilla
">What Kind of WoW Character Are You?
Leathas.com,Her turlu Yemek Servisi Yapilir

[Bu mesaj Leathas tarafından 08 Temmuz 2004 23:53 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leathas, 08 Temmuz 2004 23:52 tarihinde demiş ki:
bana olmadi,sabahleyin 9:30 da sozle$meyi imzaladik,oglenleyin 4:30 gibi acildi hattim
edit:evet,pe$lerinden ko$malisin,ba$ka care yok

dün konuştuğum adam fiziksel bağlantı sorunu var sizde diyo herşey düzgün bir şekilde bağlı hatta çalışıyo...ben böle saçmalık görmedim...kaç güne akdar gelirki...[signature][hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

telefon hattindan dolayi demek,yeni bi hat alip falan denesen?eski hattinin kablolarinin bazi yerlerinde kirik vs varsa o yuzden olabilir?[signature][hline]Ranger : Hero : Druid (Excalibur)
Hunter - you share a special connection with animals. Whether you rely on bows or firearms, you consider your weapons and pets to be your only true friends.

Hunter - you share a special connection with
animals. Whether you rely on bows or firearms,
you consider your weapons and pets to be your
only true friends.

What WoW Character Are You?
brought to you by Quizilla
">What Kind of WoW Character Are You?
Leathas.com,Her turlu Yemek Servisi Yapilir

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Leathas, 09 Temmuz 2004 10:55 tarihinde demiş ki:
telefon hattindan dolayi demek,yeni bi hat alip falan denesen?eski hattinin kablolarinin bazi yerlerinde kirik vs varsa o yuzden olabilir?

hat çalışıyor abi telefondada sorun olur ozaman ana hat çok kısa bir kablo duvardaki telefon prizinden çıkıyor gerisi zaten yeni kablo[signature][hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...