Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tiksindim

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

şebo'ya laf yok
dinleyici kitlesi çok biyerimde değil ama şebo sağlamdır yahu ne emosu bırakallasen

çilekeş var bi de mesela sayılabilcek
onlarında leş bi dinleyici kitlesi var ama
albümleri falan çatır çatır akıyor çok iyiler müzik baabında
Sosyal ağlarda paylaş

Manga fln sevmiyorum da napalım günümüzün müziği böyle artık . Zamanında savaş fln filan derken heavy metal popülerdi . Şimdilerde pek bi dert kalmadığı için aşk meşk ağla zırla şarkılar popüler. Gelecekte sözlü müziklerin popülaritesini kaybedip enstürmental müziklerin popüler olcağını düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün facebookta bi hatunun iletisinde

şebocu veletler yaa kıyamams xD emo pıtırcıklarrr siz devam edin cnmss şebo takılmaya xD biz çok gördük sizin gibileri nüzik dinliyorus sanın şebocular xD

tarzı bi ileti görüp şok oldum. emolar şeboyu ele mi geçirdi? fidye istiyorlarsa verelim. iki üç kaliteli şarkı yapan tip var piyasada onların da adı sırf emolar dinliyor diye emoların şarkıcısına çıkacaksa yandık. bunları söyleyip marduk vs. özenti çöp grupların şarkılarını dinliyorlar bi de tezat :S

ben anlamam müzik şarkı piyasasından ama zamanında bi tanıdık vardı cd felan çıkmamıştı daha piyasaya kasetler vardı "aağğbi bunların hepsi para için müzik yapıyo ben bağımsız grupları dinliyorum aha şuna bak" diyip anlamadığım bi şarkı dinletmişti. ertesi gün odasında yalnızken tarkan dinlediğine şahit oldum. böyle bir anımdır. marjinal kimlik bulma çabalarınız çok uzun sürmez umarım.

edit: ben türkçe arabeks farnezi dinliyorum yanlış anlaşılmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hacı bizim bi arkadaş var, düşüncemi acayip değiştirdi.

Adam dinlediği müziğin öyle bi arkasında ki AVRİL dinlerken o koskoca adamın kendini müziğe kaptırması, duygusal şarkıda uzağa bakması, kıllı omuzlarının inip kalkması beni benden aldı.

Ne lan bu der demez ağzıma vurdu. Seviyorum dinliorum lan sanane diye.
Saygılar abi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...