Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dc++ da netlimiter kullanmak

elma

Öne çıkan mesajlar

abi delircem ya. bende 256k bağlantı var. hep birilerine film upload veriyom. 5 kb sabit uploada gidiyo. downloadlarım manyak yavaslıyo bu yüzden. hublar ban veriyo ve de yanlıs bişey diye kullanmıyodum.

bugün bi forumda bir arkadaş dc++ için tutorial yazmıs ve screenshot vermiş bol bol. bir baktım netlimiter taş gibi duruyo aşaada. sonra hubdan bi arkadaşa dedim abi bu ne adam netlimiter kullanıyo. verdiği cevap aynen suydu : " ben tanıyom o adamı. salla sen . ben de kullanıyorum noolcak. hem hubın yarısı kullanıyo nerdeyse kimse de cakmıyo"

ben dedim peki ben aptalmıyım niye kullanmıyom. kullanmadığın bugüne kadar beklediğin hata elmacım dedi.

biz de mi girişelim şimdi bu netlimiter işine.[signature][hline] zlorwf demiş ki:
bende t1 anakart var hem intel hem amd cpu çalıstıyo...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bak evde suan 2 kişyiis
2 pcde acık download ediyoruz
upload ben sınır koymazsam
downloadum 2mizinde download acıkken 10kb dan 2 e düşüyo
upload da 5-7 arası gidiyo

netlimiterla 2kb da sınırlıyorum
gayetde güzel gidiyor
8 aydırda boyle banda yemedim ama hiçbir uploaduda kapatmadım isteyen cekiyo istedigini..[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Dynanında söylediği gibi kimsenin sizden dl yapmasını engellemeyin sorun cıkmıyor birde sizin share açtıgınız dosyalar içersinde netlimitera ayit en ufak bir exe kısayol hatta install exesi olsun görürlerse banlıyorlar.ADSL kullanıcıları zoraki olarak uploadı kısmak zorunda yoksa dl yapamazlar bende suan 8de kısıtlı torent açmadıgım zamanlar[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bikaç bişi daa solim

file listiniz abartı olmasın ozaman daha büyük dosya upload ediyorsunuz ilk etapta

örnegin benim listemde sırf filmler var ve 60gb a yakın share açtım
ve 50-60kb fln bişi tutuyo file listim

başkası mp3leri ıvır zıvır biton dosya share açmış ve zilyon tane dosya oldugundan file list 250-300kb fln olabiliyor

sen netlimiterla birde 1kb la sınırladın diyelim upload u zaten adamın tekine dosya upload veriyorsan birde hub operatörü senden fiel list çekmeye kasıyor diyelim herife 40-50 bayt la upload edersen yakalanma riskin cok artar[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 07 Temmuz 2004 17:12 tarihinde demiş ki:
bazı hublarda anlıyolar her türllü programı

Oturupta abartmazsan 1k 2k ile sınırlamazsan Net Limiter'i anlayamazlarlar.

Şunu deneyin; Max uploadınız ne ise yarısı ile limitleyin, kurtulun.[signature][hline]ICQ#85889898
Doğru yolu bularak okuduğu mal üniversiteyi bırakan kişi. (Ben :P)
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Makul oranda kullanmak şart zaten. Tek dl olunca pek zorlamıo upload ama 1 den fazla dl olunca etkilio çok. Çünkü packet'i aldım yenisini yollda demek için upload kullanılıo. O ara zaten başka birine upload ediosun, senin yeni packet yolla mesajın sıraya girio o gidene kadar karşıya timeout oluosun alamıosun öbür packet'i . O zamanda download'un yavaşlamış oluo.

Şöylede bi durum var, dışarda 55 euro felan 1024/512 bağlantı. Bizde 179 milyon oldu 1024/256. Hem fazla para ödüoz hemde upload'ımız daha düşük. E 128/32 bağlantın var upload'ın 4kb. Nolcak ? Netlimiter kullancan 2kb yapcan. Ama slot kuralına uymak zorunda kalırsan 2 slota bile az gelir 2 kb. Şüphelenirler bakarlar bağlantına 128 adsl işaretlemiş. E bunun uploadının 8kb olması lazm dicekler ama bizde 4kb :D Ordan anlarlar.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...