Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladin veya Shaman

Rock

Öne çıkan mesajlar

shaman zevkli de totemleri ez mode a aldılar enh desen auto attack arada bi iki tuşa bas(retridin bile daha zevkli en azından pvede 4-5 tuşu var)
healer olarak hiç oynamadım ama bayabilir çok fazla heal büyüsü de yok xD
(pala healerlık kadar baymaz ama tabiki eheh)
range dps için de yine 3 yada 4 tane büyüsü var moonkin bile bayarsa zamanla shaman daha da çok bayar bence

hevesin kırıldı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Furytürk said:

shaman hybrid classlar arasında dps i en kötü karakter suan ama yinede enhancement shaman olmadan olmaz raidte.

bu doğru şu an maalesef. her ne kadar enhsim BiS gearla 9400 dpste gösterse de baktığım çoğu logda 7.5kyı bile geçebilen bir enh görmedim single targetta.(2 dakikalık combatları saymıyoruz tabi)
3.3de aoeye buff geliyor, anub hc gibi fightlarda biraz olsun kurtarabiliriz öyle gerçi. yine de alt karakterim olan DK ile hem dps olsun hem survivability çok daha rahat raid yapıyorum, gearı daha kötü olmasına rağmen. resto konusuna gelince, çok ama çok eğlenceli şu an, enh sarmazsa en azından resto olursun, iyi de oynuyorsan raidlerde spotun garanti olur

edit: gerçi düşündüm de, single targetta beni tek geçebilenler DKlarımız, burdan ne sonuç çıkarıyoruz, enh is fine, DKz are broken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...