Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

battle.net ile iki accountu birleştirmek

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

şimdi olay şöyle;elimde iki adet account var,ve ben bunların içindeki charları tek accountta toplamak istiyorum. ama şöyle de bi sorun var ki, iki accountun bilgilerinde de last nameler filan farklı.

battle.net sayesinde buna bi çözüm bulunabilir mi? mesela bu iki accountu da aynı battle.net accountuna merge'lesem, ikisinin de last name'i battle.net'in last name'ini alır da böylece accountlar arası transfer yapmam mümkün olur mu? yoksa iki accountu tek battle.net accountuna atmak hata olur da login olurken sorun çıkarır mı? (sadece ilk ya da en son merge'lenen accounta login olması gibi,sonuçta aynı username'le iki accounta bağlanamam :s)

battle.net (lan ne çok battlenet yazdım) olayından anlayan birileri yardımcı olursa güzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

2 farklı soyadına sahip 2 hesabı tek bnet hesabına mergeleyebilirsin, herhangi birinden herhangi bir karakteri migrate etmek istediğinde karşına çıkan ilk opsiyon zaten ekli olan diğer hesap olacaktır. İstersen farklı hesaba da aktarabiliyorsun. Ama bunların hepsi normal migrate ücretine dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

Catzee said:

2 farklı soyadına sahip 2 hesabı tek bnet hesabına mergeleyebilirsin, herhangi birinden herhangi bir karakteri migrate etmek istediğinde karşına çıkan ilk opsiyon zaten ekli olan diğer hesap olacaktır. İstersen farklı hesaba da aktarabiliyorsun. Ama bunların hepsi normal migrate ücretine dahil.

bi kendi hesabım var bide arkın su anda kullanmadıgı accont bunları aynı battle net hesaba mergelediğimde tek account parasımı yoksa 2 account parasımı ödeyeceğim?
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

Catzee said:

bi kendi hesabım var bide arkın su anda kullanmadıgı accont bunları aynı battle net hesaba mergelediğimde tek account parasımı yoksa 2 account parasımı ödeyeceğim?

2 kere ödersin. tek ödemek için karakteri kendi accountuna transfer etmen lazım. ben 2 account mergeledim para ödediğim giriyor. ödemediğim para ödemedin diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...