Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ölüyodum lan

zeawee

Öne çıkan mesajlar

gassaray fener maçını izledim kızılayda, bitti işte güvenparktan otobüse bincektim, durağa gittim, dolmuşların otaraftan bi galatasaray ordusu önde bayrak sallayanı olmak üzre YKM'nin otarafa doğru koşuyodu.. sonra 2-3 fenerliyi yere yatırıp dövdüler falan (ben o sırada otobüs durağındayım) sonra fenerliler falan da geldi baya bi savaş çıktı polis beyler ancak yetiştiler biber gazı attılar hepsi birden dağıldı biber gazını ciğerlerimde hissettim feci bişeymiş, sonra otobüse bindik, 10 dakka bekledi otobüs, arkadan gelen apaçiler tarafından arka kapı cam falan kırdılar, birden panik oldu otobüsteki 50-60 insan, sonra polis geldi tekrar dağıldılar felan 15 dakka falan daha bekledik, sonra hasar var otobüste diye başka otobüse aldılar ordan sonunda yola çıkabildik.. öyle işte
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

hahah hakkaten o nası sallama bi laf öyle

karşıyaka'da da fb-gs maçlarından sonra millet çarşıya çıkıp buras karşıyaka diye bağrınıyor ahuaha

Ahahahaha dün arkadaşlar kahvede izlemiş maç bittikten sonra kafsinkaf çekmişler hep birlikte :D

Ayrıca hani bi fbli falan yendi diye rahat rahat sevinemez çarşıda ksklılar döver asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...