Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TTNET

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

TTNETin telefon faturasından haberi olan varmı yada adresinde nerden bulabilceğimi bilen? merak ettimde baya daha fazla gelmeye başladı hemde daha az girmem rağmen.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

bana ttnet yüzünden son 2 ayda 150+200 milyon tel faturası geldi :(
böle bi fatura için ortalama 8 saat nette olmam lazim ki ben en fazla günde 1 saat falan giriyorum
adamlar bir şekilde kazıklıyorlar ama bilmiyorum (artık 146 ya mı yönlendiriyorlar ne yapıyorlar bilmem)
tanıdığım çoğu kişi de bu olaydan madur zaten
birde fatura geldiğinde internet in yanında ne kdar para yazıyor ona bak
bana gelen son faturada 0 yazıyordu ve bütün para şehirleriçi diye gözüküyordu!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi şekilde fiyatları öğrenip babama falan göstermem lazım yoksa değiştirmiycekler gene ben madur olcam[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

bence de o saati o kadarken bu kadar abartı bir fatura gelmez
bir şekilde ttnet bi yerden bindiriyor
ben 146 dan falan şüpheleniyorum (bişekilde 145 i 146 ya falan yönlendirmiş olabilrler)
görüldüğü üzre 146 145'in 4katı neredeyse
faturana bir bak eğer internet yerine şehirler arası fazla yazmışsa 146dan falan bağlanmış/bağlattırılmış olabilirsin bilmeden
geçmiş olsun ne diyeyim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Tebrikleeer! TTnetin saatlik kontör atış bedeli 900000in üstüne çıktı artık net cafelerde giricem ben yani nasıl olsa farkı yok en azından arkadaşlar falan oluyo[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

*!lojmanda yaşadığını hatırlar ve kafasına vurarak ne kadar şanslı olduğunu ve net için tel. parası ödemediğini herkese söylemek zorunda kalınca kaç posta dayak yiyeceğini düşünür*[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

Sosyal ağlarda paylaş

Lojman dahili telefonundan mother servera bağlanarak giriyorum.Ve 5 milyon ödüyorum aylık sabit.[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...