Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Char transferinde isim sorunsalı

Kenu

Öne çıkan mesajlar

Transfer için talimat verdim, hedef realmde istediğim karakterin ismini lvl 1 bi karakterde yıllardır tutuyordum zaten.

merak ettiğim konu, şimdiden bu karakteri silmeli miyim, transfer öncesi? yoksa transfer gerçekleştikten sonra değiştirme şansım varmı.

bildiğim kadarıyla transfer sonrası ilk loginde sizden karakter ismi seçmeniz isteniyor bir prompt ile, prompt'u cancel edip realm character listten lvl 1 karakterimi hemen silip, transfer edilen karaktere o ismi verebilir miyim?

bütün bu eziyet, ismi riske atmamak için. belli olmaz, şimdi silsem lvl 1 charı, bir başkası karakter transfer olana kadar o ismi çalabilir diye düşündüm.

yardım ve önerilerinizi bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hızlı cevaplar için sağolun.

sadece doğrulama için tekrar sorayım:

migrate ten sonra, ilk loginde bizden karakter adı girmemiz istendiğinde. karaktere isim vermeden, o pencereyi kapatıp, hedef realme gidip, ordaki lvl 1 karakterimizi silebiliyor muyuz?

içim rahat değil pek. daha önce aynısıı yapan arkadaşlar varsa onların da yorumların merak ediyorum bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

anladığım kadarıyla hedef realm'de almak istediğin karakter adıyla bi lvl 1 açmışsın başkası alamasın diye.Yapman gereken migrate etmeden önce migrate'i ediceğin realm'de karakterinin şu anki adıyla bi char açmak böylece migrate bitiminde karakter adını değiştirebilirsin.Migrate bittiğinde yani karakterin hedef realm'e vardığında karakter adın -örneğin adın Hasan'dı- "Hasan343GF" gibi birşeye dönüşür eğer hedef realm'de migrate öncesi "hasan" isminde bi char açtıysan.

Mİgrate bitince karakterinle enter world dediğinde sana yeni ismi ne olsun diye sorucak.Yani enter world demeden önce o isim için sakladığın lvl 1 kararkteri sil ve main karakterinle oyuna gir , yeni isim istediğindede sakladığın o ismi kullan.

Umarım doğru anlamışımdır derdini:D
Sosyal ağlarda paylaş

EVIL_DeaD said:

orda aynı nickle char açmazsan nickin değişmez
1: aynı nickle charı aç
2: transfer et
3: server a girince açtıgın lvl 1 charı sil
4: diger charını seçip girmek isteyince nick sorucak sana

aynen böyle olcak kafasını karıstırmayın adamın yaw

evet aynen böyle oluyormuş. teşekkürler :)

aynı sorunu ilerde yaşayacak olan arkadaşlara da yardımcı olacaktır, aramaya inanıyorlarsa :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...