Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kahrolsun ICQ

Maleboge

Öne çıkan mesajlar

yahu herşeyi kullanılıyo. battlenet'e bağlanıp diablo oynayan arkadaşlarla falan da konuşulabiliyo hatta. ve o scroll lock plugini de süper. oyun oynarken çok işe yarıyo.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

hatta rss plugini ile news feedler de takip edilebiliyo. ekşi sözlük için de plugin var bkz'ları adam gibi urlye çeviren falan. cici bişey yani. zaten olması gerektiği halde olmayan bi plugin ihtiyacı varsa yazın forumlarına, gerçekten işe yarıycak bişeyse yazar birileri bi kaç güne kadar.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.miranda-im.org/release/download.php

abi anlamıyorum. ben ofisteyim burda bu linkden download ettim ben bu programı v.0.3.3.1 . şimdi burda yükledim kurdum çalısıyo. ama bakıyorum böle tüm userların simgesi yeşil adam. sabit olarak hepsinde yeşil adam var.

eve gittim. evde yine aynı linktekinden kurdum. yine aynı ayarları yaptım ama bu sefer daha farklı oldu kullanımı. böle msn işaretleri icq nun yeşil papatyası falan cıkıyo artık.

anlamadım ben bu işten bişey.[signature][hline] zlorwf demiş ki:
bende t1 anakart var hem intel hem amd cpu çalıstıyo...
Sosyal ağlarda paylaş

iconlarla ilgili sorununu anlamadım, ama istediğin iconları yüklemek için önce download edip sonra optionsdan ayarlaman gerekir.

scrolllock olayını da aynı şekilde plugin bölümünden indirip sonra .dll dosyasını plugins klasörüne koyman lazım. sonra tabi ki optionsdan açıp restart etmen gerekir.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...