Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL Bağlattımız Hat...

Unbreakable

Öne çıkan mesajlar

ADSL bağlattımız hat devamlı meşgul telefon telsiz basıyorum yes tuşuna çevir sesi yok vede eğer o hattan çekilen kablo modeme bağlıysa arkada cırt cırt ses geliyor bu arada sinyal yok hala...Bu neden olur sizce...Sözleşme imzalayalı bi hafta oldu yani var elimizde şifre herşey bağlı sinyal yok ama acaba sinyal göndermek için bişeyler yapıolarda o yüzden mi böyle...[signature][hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

Başvurduk, 1 hafta ben dialup kullandım o hattan. Biz aradık irtibat noyu kaybetmişler. 2 hat içinde aradık tamam halloldu herşey dediler hattınızı kullanabilirsiniz. Gittim 2 modem aldım ayrı model. Taktım şıp diye bağlandı hiç sorunsuz.

Splitter olayı değişik. Şimdi bende zoom x4 var. Bunun arkasında 1 giriş var adsl hattı bağlıosun birde telefon için çıkış var. Bu modemde splitter dahili. Yani telefonu bağladığın yer içerden splitterlı.

Dükkanda ise zoom 5510 var. Sırf usb. Router, firewall u felan yok. Splitter'da ayrıyetten ufak bir gereç olarak gelio. Bunda da aynı şekilde modemin arkasında 1 adsl hat girişi birde telefon için çıkış var. Ancak bunda splitter dahili olmadığı için önce splitter aparatını buraya bağlıosun sonra o aparatı telefona bağlıosun.

Bir tip splitter daha var. Onda ise duvardan hattı direk bu splitter'a bağlıosun. Arkasında iki çıkışı var. Biri adsl, biri tel. Adsl çıkışı adsl modeme, telefon çıkışını da telefona bağlıosun.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 06 Temmuz 2004 23:44 tarihinde demiş ki:
Başvurduk, 1 hafta ben dialup kullandım o hattan. Biz aradık irtibat noyu kaybetmişler. 2 hat içinde aradık tamam halloldu herşey dediler hattınızı kullanabilirsiniz. Gittim 2 modem aldım ayrı model. Taktım şıp diye bağlandı hiç sorunsuz.

Splitter olayı değişik. Şimdi bende zoom x4 var. Bunun arkasında 1 giriş var adsl hattı bağlıosun birde telefon için çıkış var. Bu modemde splitter dahili. Yani telefonu bağladığın yer içerden splitterlı.

Dükkanda ise zoom 5510 var. Sırf usb. Router, firewall u felan yok. Splitter'da ayrıyetten ufak bir gereç olarak gelio. Bunda da aynı şekilde modemin arkasında 1 adsl hat girişi birde telefon için çıkış var. Ancak bunda splitter dahili olmadığı için önce splitter aparatını buraya bağlıosun sonra o aparatı telefona bağlıosun.

Bir tip splitter daha var. Onda ise duvardan hattı direk bu splitter'a bağlıosun. Arkasında iki çıkışı var. Biri adsl, biri tel. Adsl çıkışı adsl modeme, telefon çıkışını da telefona bağlıosun.

abi bende zoom 5510 var link yanıp sönüyo sinyalyok 29/06/2004 tarihli imzalı sözleşme var kullanıc adı/şifre elimizde hat çekili herşey bağlı splitter bağlı değil geçen güne kadar teleefon çalışıyordu fakat bugün telefon etçektim bi baktım çavir sesi yok modemi taktığımızdan beri süregelen cırt cırt diye ses var ve başka bi telefondan arandığında meşgul çalıyor sorun bu hem bu anlattığım telefondaki sorun hemde sinyal yok napacaz bilmiyom yrn gidecez burdaki telekoma bi konuşcaz sora arayacam yine 444 0 375 i bekleyecez...Acaba ne zaman açılacak[signature][hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...