Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Counter-Strike 6.1

go2hell

Öne çıkan mesajlar

evet aradaşlar yetkililerle görüşmedeyim izin çıkarsa nostalji server olarak 1 tane 6.2 server ı açmayı düşünüyoruz.
bu size iyi haber olsun benden cevap bekleyin.
update leri upload eden arkadaş eğer link veririsen buraya diğer arkadaşlarda indirsin hep beraber zıplayarak awp ile head atalım zoom açmadan ateş edelim :P
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki bu sadece bir düşünce.gerçekleşmesini ümit ettiğim bir düşünce umarım mutlu son ile biter. dosyayı görüşmelerden onra aramaya koyulmayı düşünüyorum.ne kadar büyük olabilirki sonuçta bağlantı sağlam indirir 3 5 sn'ye hele kesin bir cevap gelsin 1 hafta 2 hafta 3 gün 5 gün ne kadar sürerse sürsün
Sosyal ağlarda paylaş

birazcıkta şanstan dolayı olmuyor.tüm cs sürümlerini bulduk ama exe olarak bize tar.gz lazım bide hll nin eski server sürümlerini arıyoruz yi açabilecek sürümü bulamadık.bilen varsa link verirse indiririz 6.2 açma ihtimali böylece artar tam emin değilim hangi sürüm olduğundan zaten konuyla ben ilgilenmiyorum sadece site de ve oyun sunucularında yetkim yav server açma konusunda yetkim yok ama sözümüz azcıkta olsa dinleniyor.eğer player sayısının çok olacağı kesin olsa açılır dosyalar temin edilse.hll nin 6.2 için olan server dosyasını(tar.gz olarak ) olarak bilen varsa link verebilirmi sizlerden gelne yardımlar işi hızlandıracaktır :) ve oynayan arkadaşlar eğer konuyu birtazcık up lar salar bende yetkili kişilere bu topic i göstererek oyuncu sayısının fazla olacağına ikna edebilirim ( bu mesajı gözden kaçırırlar umarım :D )[signature][hline]Olorin UO Shard NOS Clan CS Server Coming Soon [NOS]RedHotRyder
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...