Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2K10

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

analogsuz pad ile deneyen oldu mu?

Denedim oynadım ben. Ama koşarken sağ üstte felan RS yazıyor Analog olmadığı için onu hareket ettiremiyorum. Ne olduğunu da bilemiyorum doğal olarak :). Bir de her kolda öylemi bilmiyorum ama analogsuz oynayınca adam garip gidiyor istediğin yöne giderken garip garip sağ sol yapıyo bazen sizde de böylemi?

Precision mı var yoksa sende de ?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o taktik yapma işte basketbol oyunları mesela Pick&Roll yazıyo o durumda işte uzun gelip senin adama screen yapip bir anda içeri doğru yüklenir o anda pas atarsan defansta uyursa boş turnike falan atar bir sürü oyun var. Low Post a adam gönderme yüksek postta uzun adama pas verip sağ ve soldaki forvetlerin hızlıca yön değiştirip boş şuta çıkmaları falan filan bir kaç kez dene anlarsın olayı zaten
Sosyal ağlarda paylaş

soyle aciklayayaim sana... iki tane analog stick var ya? Sol stick oyuncunun hareketlerini kontrol ediyor, sag analog ise atacagin sutlari falan. Mesela tusla da sut atiliyor da
fadeaway falan yapamiyorsun galiba onunla, anca analogla atis yaparken. Bi de analogla dunk yapinca daha farkli seyler yapiyor (mesela 360 derece cevirip dunklarsaniz herif 360 dunk yapiyor vs.) Normal yon tuslari ise, digital diyelim buna... sana taktik ayarlamasi yaptiriyor.

Yukariya basarsan mesela oyuncu degisiklikleri falan cikiyor, saga basarsan set playler cikiyor, cok guzel oyun kuruyorsun... alta basarsan iste takimin coaching sliderlari cikiyor (ne kadar hizli tempo olsun, ne kadar cok pasa dayali olsun, ice drive ne kadar sik olsun vs.) ve sol taraf ta matchuplari falan ayarlatiyordu dye hatirliyorum.

Bunlarsiz da oynaniyor oyun gayet rahat, hatta myplayerda kullanamiosun bile fazla, ama yine de iki analoglu bir pad almani oneririm. Hatta logitechin falan cok guzel vardi xbox 360 controllera benzeyen bir pc pad'i. Ondan almanizi tavsiye ederim. NBA 2K10 cok ustun bi oyun olmus. Mutlaka oynayin yani padle, usenmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

soyle aciklayayaim sana... iki tane analog stick var ya? Sol stick oyuncunun hareketlerini kontrol ediyor, sag analog ise atacagin sutlari falan. Mesela tusla da sut atiliyor da
fadeaway falan yapamiyorsun galiba onunla, anca analogla atis yaparken. Bi de analogla dunk yapinca daha farkli seyler yapiyor (mesela 360 derece cevirip dunklarsaniz herif 360 dunk yapiyor vs.) Normal yon tuslari ise, digital diyelim buna... sana taktik ayarlamasi yaptiriyor.

Yukariya basarsan mesela oyuncu degisiklikleri falan cikiyor, saga basarsan set playler cikiyor, cok guzel oyun kuruyorsun... alta basarsan iste takimin coaching sliderlari cikiyor (ne kadar hizli tempo olsun, ne kadar cok pasa dayali olsun, ice drive ne kadar sik olsun vs.) ve sol taraf ta matchuplari falan ayarlatiyordu dye hatirliyorum.

Bunlarsiz da oynaniyor oyun gayet rahat, hatta myplayerda kullanamiosun bile fazla, ama yine de iki analoglu bir pad almani oneririm. Hatta logitechin falan cok guzel vardi xbox 360 controllera benzeyen bir pc pad'i. Ondan almanizi tavsiye ederim. NBA 2K10 cok ustun bi oyun olmus. Mutlaka oynayin yani padle, usenmeyin.

Teşekkürler anladım olayını şimdi. Zamanında analog ile oynamıyorum Pes'i felan diye almadım analoglu Logitech Precision aldım. Arada çok fark vardı Rumblepad alacaktım onuda bulamadım. Myplayer oynuyorum zaten normal oynamıyorum. Ben normal yön tuşları ile adamı kontrol ediyorum topu aldığında sağa sola garip garip gidiyor analogda da oluyormu öyle ?
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

analog cok iyi. cok rahat. KEsinlikle analogla oynaman lazim. Yani su anda disari cikiosun, aliosun eline 40-50 lira ve iki analogu olan, ps2 veya xbox controllerina benzeyen bisi bulup teknosadan aliyorsun.

ve sonra da bana sukur ediyorsun.

offf hiç açma o konuyu Xbox controller arıyorum zaten :) arkadaştan alıyodum bozuk çıktı lanet şey. Teknosa'da xbox kolunun işlevini gören taktığın da xbox gibi direk algılayan kol varmıdır ki çin malı felan.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

ben yeni gordum. Logitech'in iste Teknosada bi modeli var, xbox 360 padin aynisi resmen. tavsiye ederim. biraz yagli olabilir ama cok kral duruyordu.

Biliyorum onu ama oyunlarda direk Xbox 360 gibi görmüyormuş o. Mesela Batman'i GTA 4'ü felan xbox 360 ile oynayabiliyorsun sadece. 80'e buldum ama fazla istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

logitech olunca buluyordur yahu. Driverlarini falan yuklsersen, generic gamepadden ziyade pad'i logitech bilmemne olarak gorurse, oyun da yerlestirir herseyi.

olmadi git gercek xbox pad al bi de converter. tamamdir.

Bazı oyunlar xboxtan başkasını görmüyor sorun o işte :). Mesela RE 5, yarış oyunları felan benim Precision'ı bile görüyor ama bazıları sadece xbox 360 controllera özel çıkıyor. Xpadder gibi programlarla da uğraşmak istemiyorum. xbox 360 kol aramalarım devam ediyor o yüzden hala logitechden vazgeçmek zorunda kaldım. :)
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

supremeallah said:

scoring sg yim draft combine dan beri oynuyorum ben dolayisiyla azicik daha boostlu basladim normalden simdi boston da ray allen i benche attim cok mesudum. rookie of the month falan oldum. bir oneri sadece coaching options-play vision dan show all plays i acin cok daha rahat oluyo uzerinize kurulan setleri falan oynamak.

draft combine nedir??

draft combine ps3/xbox icin 2k games in cikardigi bi oyunumsu bi sey. draft kampına katiliyorsun maclar ve driller ayni sekilde ama tek fark direk bi takimda baslamiyorsun draftta kacinci tur kacinci sira secilecegin falan performansina gore ayarlaniyor maclardaki. mesela ben 1. tur 30. sira da cavaliers tarafindan secildim draftta. pc icin war mi mod bilmiyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

beni clevland secti d league den. ilk çıktığım maçta 27 sayı attım. baktım cok kolay sildim yenisine baslıyım die. hem en bastan zamanıda 8 dakka ayarlarım die. ayarladım zamanı faln ama hala 5 dakka oynatmakta ısrar edio. eger zamanda deişmediyse zorlukta deişmemiş demektir. pff cok iyi mod yapmıslarda bole bi hata cok kotu olmus yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...