Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2004: Bilgi Tahmin Tartışma hede hödö topiki

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

• Admin
bekım sux zaten karı gibi
metrosexuel bekimli işte
sux
futbolcu dediin olmaz öle fln
oh fransa kodu ingtereye muhaha
yokmu ingliz patide ehe
bikaç tane üye yapsak ya[signature][hline]Grandmaster Hamburger
irc.quakenet.org // #gecevardiyasi
Paticik unofficialdc++ hub adresi: paticik.no-ip.org:411
yuh bune?!!?
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizlere nolsun artık kapak mı olsun ne diyim.. o futbolla oyunu sıkıştıra sıkıştıra deli ettiler sağolsunlar bizi. ama işte hak bi şekilde yerini buldu.
fransa da pek iyi oynamadı (hatta sabaha kadar oynasalar duran top penaltı vs. olmadan gol atamazlardı heralde) ama işte daha bi haketti ve aldı. mis oldu güzel oldu. beter olsun ingilizler :P[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
William1903, 13 Haziran 2004 13:31 tarihinde demiş ki:
Bugün için Forza ingiltetre. Fransız kırmalarından bir cacık olmaz

ahaah son 2 dakkada sende inglz taraftarlar gibi tv karşnda öle bakanlardansn yani hahahaa

helal olsn zizu ya nası çiviledi jamesi
çok zekice wurdu ya
james dier köşeye bekliodu ki mantkende hep oaraaya atlr asldna
ii oldu inglzlere bide isveç çaksn tamamdr[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Zidane'nın attığı frikik, bırakın tecrübe ve yeteneği, o dakikada psikolojik olarak atılması çok zor bir frikik idi. Aynı şekilde penaltı da öyle. Ama adam profesyonel hiçbirşeyden etkilenmiyor, büyük oyuncu olduğunu bir kere daha kanıtladı.

Henry'yi çok güzel tuttular, her top alışında 3-4 kişi bastılar ondan oynayamadı düzgün ama herkes henry'ye gidince pires hep boşta kaldı bu sefer hep pires ile tehlike yarattılar. Ama henry'yi bir dakika boş bırakınca olan oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

maç boyunca fransa kazansın gol atsın demekten dilimde tüy bitti
beckham penaltıyı kaçırdı acaip sevindim, güldüm eğlendim

frikikten önce faul olunca bi anda ümitlendim acaba girer mi dedim.
zidane taktı.
ben sevinç içindeyim..
2 dakika sonra penaltı da geldi.atacağından o kadar emindim ki..
acaip mutlu oldum.sen misin türkiyeyi eleyen, elinde patlar böle..beter ol ![signature][hline]Arcane Kısayol Çubuğu[b] v1.1
[b][
son mesajlar|bilgisayar oyunları|arama]
Sosyal ağlarda paylaş

bende sizi futbol konuşuyosunuz zannettim.Milletinkiyle niye gerdeğe giryosunuz ki.Neden o İngiliz taraftarlar bizle oyarken apışmadılar.Biz apıştık ama demi asıl önemlisi bizim yapmamız değil miydi ama eski alışkanlıklardan kıçımız kaltı yok ingilizler kimmis yenermişiz falan ne oldu.Ya ben hıncal uluçun ceyhun beckhamdan daha iyi dediğini bilirim.
En güzeli Hollanda valla bana cok sempatik geliyolar şu hollanda ingilizleri yarı finalde fransayı da finalde yenselerde şampiyon olsalar çok sevinirim valla.

[Bu mesaj fizban tarafından 14 Haziran 2004 11:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya fransa nası souk kanlı nası tecrübeli öle aman aman
o dakikalarda tr yi düşünüorm da ahahaha
sergen dışnda o dakikada gol atan olamaz sanrm sergende milli takmda deil ztn

arjantine yaptıı futbolu katletme olayını yaptı içinde patladı beter ol beter ingiltere !

italyada yapar gene defans bide o çıldırr
bgn kalbm denimarka ve isveçle ![signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

2 dakikada ingiltereyi deviren adam, Zidane. ehehe.

valla çok eğlendim maçta ya.

ilk yarı İngiltere'nin golü bulduğu pozisyonun aynısını önce Fransa bulmuştu. orda Trezeuget'nin sanırım kafa vuruşu üstten dışarı çıkmıştı. ama İngilizler affetmedi.

bence İngiltere daha akıllı futbol oynadı. ilk 20 dakikadan sonra topu istedikleri gibi çevirdiler, Fransa doğru düzgün şut çekemedi, pozisyona giremedi.

İngiltere'de Owen hiçbir şey yapmadı topa vurduğundan bile şüpheliyim. Fransa'da da Trezeuget ve Lizerazu sıfırdı. ilk 20 dakika çok keyifli bir maç olacak diye geçirdim içimden ama İngiltere'nin ağır defansı zıçtı güzelim maçın içine =P

Fransa'nın en iyi oynayan oyuncusu Galas'tı. adam sağ kanatta ileri geri gitmekten helak oldu ama, hücumda da defansta da süferdi. Pires'le beraber ilk yarı iyi oynadılar ta ki İngilizler Fransa'nın sağ kanat oyununu felç edene kadar. İngiltere'de 2 dakikaya bir campbell adını duydum görünmese bile, King'le birlikte iyi iş çıkardılar. Scholes'da orta sahanın tek ismiydi.

elemelerde İngiltere'nin bizim grupta olduğundan mıdır, nedir herkes Fransa'nın almasını istemiş. ne yalan söyleyeyim ben de maçın sonuna kadar "ulan bir gol bea" dedim =] neyse Zidane abi yetişti imdada eheue...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...