Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

512/128 ADSL hatta max 14kb?

Leath

Öne çıkan mesajlar

ba$lik
nasil olabilir bu durum?bugun(1 temmuz) itibariyle adsl uyesi olmu$ bulunuyorum ve max 14 kb gorebildim,ne yaptiysam olmadi,yeni driverler vs..nasil gecer bu durum?
zyxel prestige 630 modem kullaniyorum,usb giri$li[signature][hline]Ranger : Druid : Nightshade(Excalibur)
Spartan, 25 January 2004 14:31 tarihinde demiş ki:
yahu kızların her gün gördüğü şeyler, nesi ayıp
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Belki yanlış bağlamışlardır birkaç kişiin daha başına gelmişti modemin progrmaında filan baglantı hızınızı söylemiyormu?Olmadı yarın türktelekomu arayın hallederler.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

ok,oyle yapayim
modemin programi hizi vs gosteriyor,bikac bar var orada gorebiliyorum,en fazla 128 e kadar cikti :[signature][hline]Ranger : Druid : Nightshade(Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
128 20 çekmez ya yanlış bağlamışlardır yada çektiği programın sapıtmasından öyle gösteriyordur[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

hmm doğru, yanlış baglanmış olabilir..çünkü aynı anda 3 dl yapıyoruz, biri 20civarında digerleri 6-7 oluyor..[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

bugun sordum ve yine bir tt vakasiyla kar$i kar$iya kaldim,512 lik hatlari vs 1 gun sonra fax ile 512 ye cikariyorlarmi$,ondan once 128 mi$
pf[signature][hline]Ranger : Druid : Nightshade(Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
e güzel yine seninki benim 256yı 512ye 3haftada cıkarabildiler açtıgım telefonda cabası.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Santralin senin sözleşmeni adsl müdürlüğüne iletecek aman be bide bunlanmı uğraşacaz mantıgıylan 1hafta sürüyor :p[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl benim adsl kafayı yedi. 1 hafta önce bağlanan 521'lik hat ne güzel 55-60 kb arası download yaparken şu aralar kafayı yedi. download hızı sürekli oynuyor 60 ile 10 arası. .ok sinir bozucu. Hız testi de hep faklı sonuçlar veriyor yani yurt içi- dışı sorunu değilmiş onu anladım.
Gerçi teknik servise başvurdum ama bakayım buralarda bunun gibi bir sorun yaşayıp da çözen var mı acaba diye yazdım yani.[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yakklasik 6 ay once 128 adsl aldim ama aci gercegi gordum ki external hayes modemim 10 la adsl de 12 ile cekiyo yani hiz farki fazla olmadi anca adsl 7/24 falan ondan guzel onun disinda da modemimin de upload i daha iyi wall telefon parasi odemeye razi gelecem heralde[signature][hline]Take Me To Helldorado..!!!

[Bu mesaj Helldorado tarafından 02 Temmuz 2004 17:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sabahleyin hattimizi sorduk ne zaman duzelir diye,ogleden sonra duzelir dendi,duzeldi
55 kb ile dosya indiriyorum artik :)[signature][hline]Ranger : Druid : Nightshade(Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Valeron, 02 Temmuz 2004 22:39 tarihinde demiş ki:
iyide bence bok atmayin telekoma adamlar inanilmaz sağlam calişio adslciler

yemişim senin inanılmaz sağlam calısan adsl cilerini!

ya siz alayınız app adslcisiniz ben 2 yıl oldu adsl ye geçeli
daha evvelden cable vardı ve süperdi hat ek olarak telefon hattımda cok iyiydi 33.600 le giriyordum ama pinglerimde en ufak degişme olmuyordu
adsl ye geçince telefon hattım bozuldu
dial up girmeye calısırsam suan 40 dk deniyorum girmiyo girersede 14.400 baglanıyo falan

bütün sorunları 3 ay telekomu arayarak ilettim
adama diyorum iyi günler adsl baglantım var telefon hattımda sorun var nete baglanmada sorun yasıyorum hız düşüklüğü var
herif tamam diyo internetçi arkadaşı baglıyorum
bekliyoruz baglanıyo sonra ona sölüyorum herseyi tmm siz kapatın simdi biz sizi arıcaz kontrolleri yapıyorus diyo
aradan biraz zaman geçiyor arıyo herif telefonu
açıyorum adamın cevap
ee telefonunuz çalışıyo konuşuyonuz işte

bende ya size soyledim işte telefonda konusurke nsorun yok fakat internet baglantımda sorun oluyor fln filan

bunun üzerine oda gene haa ozaman sizi internetçi arkadaşa baglayım

(inanılmaz iyi calısıyolar bak baglayan baglayana)

en sonunda bi kadın cıkıyo karsıma teknik işten anlayan!
konusuyorus 35 dk kontrol ediyo
yok bilimum sinyaller yolluyo kontrol ediyo
hattınız cok iyi suan 6mbit hat bile açabilris burdan telekom binasınada co yakınsınız hiçbi pürüz yok diyo

gel gör ki 1 ay evel süper calısan hattım boku yemiş duurmda sırf bu yuzden
anlatamıyosun

3 ay boyunca hep arıza kayıt bırak
arasınlar aynı senaryo..
derken ne yapcam ne yapcam diye kara kara düşünüyosun
bakıyosun ki bilişim fuarı var
tvde goruyosun telekom stand açmış adsl tanıtıyo herkesin yüzü gülüyo

zıçtım simdi azınıza diyip atlıyosun arabaya o trafikte sağlı sollu geçip can havliyle fuar salonuna gidiyosun
içeri koşar adım girip telekom standını bulup sıraya giriyorsun

karşında bi kadın gülüyo fln
içinden gülgül birazdan basıcam fırçayı suratın ne hale gelcek diyosun

sıra sana geliyor

iyi günler ben telekomdan adsl hizmeti alıyorum daha dogrusu alamıyorum

kadın nası yani?

ben; anlatayım şu süreden beri aboneyim ve baglantı hızım cok düşük hiçbir şekilde vaadedilen hizmetin karşılıgını alamıyorum her yolu denedim arıza bıraktım ama oldukça ilgisizler ve hiçbiri teknik bilgi sahibi degil, en ufak bir yardım bile alamadım ve oldukça magdur bir vaziyette 3 aydır sorunum çözülsün diye bekliyorum...

kadında akıl vermeye devam ediyo surayı arayın (aradım) burayı arayın (aradım) sunu yapın (yaptım)
bakıyo cıkıs yolu yok busefer sinirlenmeye baslıyo
oturdugu yerden ayaga kalkıyo fln ilerden bölüm şefini cagırıyo vs sizle .. bey ilgilencek vs hemen peşimden gelenlere dönüyo

al sana süper çalışan adsl yetkilileri

bölüm şefide derdime derman olamıyor

ben burda adamın yakasına yapışıp para almak için beklemiyorum arkadaş ben burda verdigim paranın karşılıgını almak için bekliyrum ki kişi başına düşen milli gelir düşük bir ülkede bu hizmeti dünyada en pahalı sekilde alıyorsak bari adam gibi hizmet olsun sorun çözülsün
nerdeeeeeeeee???????

port sırasına giriyorsun sen 128 lik istiyorsun baskası 512 diye senin önüne alıyorlar
birde bunu soyluyorlar işte bole yaparsanız daha one alırız portunuzun acılma sansı daha yuksek

:tebrikz:
telekom rule be!

kafam girsin o süper çalışan adsl yetkililerine
kafam girsin telekom müdürüne yönetim kadrosuna
kafam girsin bu zihniyete
kafam girsin hala telekomu koruyan vurdum duymazlara[signature][hline]Grandmaster Hamburger
irc.quakenet.org // #gecevardiyasi
Paticik unofficialdc++ hub adresi: paticik.no-ip.org:411
yuh bune?!!?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...