Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok mu wow oynuyorum n'apıyorum.

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

TheRiverBelow said:

sonra söz verdim yol boyu kendime. ilk fırsatta sigarayı bırakçam dedim. ama sigara içmediğimi hatırladım. olsun lan yinede bırakıyım dedim...velhasıl; sigarayı bıraktım agalar. içmeden bıraktım. çünkü ben senin senin beni sevebilme ihtimalini yaladım. eve gelip wow açtım gene. ezik ezik dolandım. tank ffs dediler. "sanane lan amuhagonçurdoğooom" dedim. dolandım.

mutluyum lan elleeam.
gibson.

asfadsasfad

bide abi oyun 21.yy'da çıkmadı mı zaten:(
Sosyal ağlarda paylaş

21.yy'da yemek yiyen insanlar var abi ya. anlamıyorum cidden. hani içeçek tamam anlarsında, yemek..

mesela şu hayvan; http://forum.paticik.com/read.php?43,4357785,4358678#msg-4358678

değişik ya... o değil üç nokta kıralmış ha... puslu bir hava veriyor posta... burdaki kafiye kaçmasın aga... sonra küçük kız dışarıya doğru yöneldi... katilin gözleri onu arıyordu...

kaç kız kaç!!!1

<3 Fistan. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:

o değil de, amasyalı mısın river?

konya. ama adres vermem. sizin oralara gelip x kafede magnum kim diyip ahalinin göstermesinide beklemem yani. öyle bi insanım. XD. oooğ düüüd. cas kidin yu nov.

o diilde eyv hacılar. yalnız valla böyle demeyin. demeyin lan. benim götüm kalkar. hemde ne biçim. sonra dal salkal. o da olmadı, kaltal kalkar. olmadı dimi. evet. aq
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde; "beni 80 olduğum vahıt çok hor gördüler" diyerek elemanlara yardım edeyim ayağına bi toc5e dahil olayım dedim. heriflere hilır lazımmış. olay çıktı. (bıçaklı falan bildiğin) direkt alt+f4 çektim. yüzüstü kodum resmen adamları. şimdi oyuna girmeye utanıyorum. "edeceğin yardıma çakızlayalım." diyecekler, parmaklarıylan gösterecekler deyu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...