Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ventrilo

hozceri

Öne çıkan mesajlar

buraya yazmak ne kadar dogru bilmiyorum ama guild ventin sifreyi serverda herkese dagıtmışlar.İşi olmayan adamlarda girip raidde kufur edip cıkıyorlar bundan kurtulmak icin sifreyi falana degiştirdikde bi sekilde sifreyi ögrenirler. ne gibi bir yol izlememiz lazım. Bir de ventde yetki verildiğinde yapıcakların ile ilgili bir komut veya baska bir sey varmı.
Sosyal ağlarda paylaş

Guilddeki herkese ayrı ayrı vent account açacaksınız, sadece o accountlara giriş izni vereceksiniz. Server ayarlarını kurcalayarak 3-4 dakikada çözebilirsiniz nasıl yapıldığını.

Ha ama her yeni member için yeni acc, izin verme falan gibi hamallıkları olacak elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

buraya yazmak ne kadar dogru bilmiyorum ama guild ventin sifreyi serverda herkese dagıtmışlar.İşi olmayan adamlarda girip raidde kufur edip cıkıyorlar bundan kurtulmak icin sifreyi falana degiştirdikde bi sekilde sifreyi ögrenirler. ne gibi bir yol izlememiz lazım. Bir de ventde yetki verildiğinde yapıcakların ile ilgili bir komut veya baska bir sey varmı.

ne renkli bir ortammış
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

abi n00bmusunuz her üyeye acc verin işte yukarda yazıldığı gibi :D

hayır kızma ama çok güldüm bi ara bende gelim 2 eglenim alperle senle fln lol

officer kadrosundan oyunu bırakanlar oldu ventle falan ilgilenen kalmadı yeniden yapılanıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...