Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Cavs şampiyon ya. Adamlar inanmışlar. Lakers Gasol ve Kobe forumunu yakalayamıyor. Hele Gasol geçen yılki performansı yok. Heralde kendilerini playofflara saklıyorlar ama playofflardada Final'de Cavs süpürür bunları. Ki Shaq sakat onu söylemiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle saçma bir yönetim vardı ki. Barnes kaç kere atılmayı hak etti atmadılar Gasol keza öyle. Howard'a çalınan saçma düdüklerin haddi hesabı yoktu. Yalnız Kobe'yi tebrik ettim adam soğuk kanlılığını bozmadi barnes'ın pisliği karşısında. İki tarafada iğrenç düdükler çaldı ama Magic'in alehine daha fazla çalındı o yüzden magic'in maçı almasına sevindim. Yalnız bu Carter'la şampiyonluğa gidilmez bence Hidayet nere şu carter nere yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Gasol rezil oynuyor zaten oynayan 2 adam var şu takımda biri Gasol biri Kobe, Gasol hiç kendi gibi oynamıyor. Artest hucum yapmasın abi. Saçma sapan turnikeleri bezdirdi artık. Savunmasına bişey demiyecem ama 2 tane arteste ben arizayı vermem. Hucumda bile perde yapsın ribaunta kalksın birde takımda uzaktan sokabilen yok arada ben bunu atarım deidğinde 3lük atsın. Fisher'ı zaten söylememe gerek yok. Her maçı 10 da 2 üçlük atmak için oynuyor. Savunma direk 4 kişi. Guard olarak asist yok oyunu açma yok tek yaptığı dışardan saçma sapan göstere göstere şut atmak. Bynum biraz adam olsa bu bebe moddan bir çıksa onunda katkısı olacakda, adam kalıbının hakkını vermiyor. Farmar zaten şaka arada sokuyor ama potayı bulmayan bir sürü şutunu biliyorum. Odom'da çok etkili değil ama takım bu kadar kötüyken daha çok oynaması lazım. Hepsi bir yana bu adamların zaten 5 tane maç üst üste düzgün oynadığını görmedik. Ama Lakers Gasol ve Kobeyle bide Artestin savunmasıyla öyle böyle götürüyordu. Fakat Gasol uzun bir süredir çok ezik oynuyor. Arada Kobe canlandırıyor ama sora yine aynı. Lakers'ta kobe oyunu başlatsa içerde sorun oluyor sokamıyorlar. Fisher başlatsa dışarda sorun oluyor. Fisher büyük problem. ORlando çok rahat sayılar buldu. Lakers'ın en basit sayısı bile zorlana zorlana. Ribaunt alamıyor Lakers yahu. Howard tek başına kaç tane hücüm ribaundu aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

adam baya dolmuş ya:)
yani lakersin oyunu he kobe ve donemim etkili pivotunun performansına endeksli bi oyun,kobe dışında istikrar anlamında sıkıntılı bi takım bence lakers
ama bu oyunu bile yetio işte son top girse bu maçı alıp yenilgi serisine son verip çıkışa geçecekler
odom bynum gasol potaaltı bu 3isimden biri elbet b maç ateşliyo nasıl oynarsa olsun ne kadar istikrarsız olursa olsun sonuca gene gider bu sene lakers final konferans finali göreceklerdir buyuk ihtimal
Sosyal ağlarda paylaş

Görürler görmesinede, Kobe'de her topu sokamaz. Lakers'ın her maçı böyle son saniye sayısına kalıyor. Kobe olmadığında zaten hiç biri sokamadılar. Bir tane Artestin saçma bi şutunu bilirim. Böyle çok maç kurtardı kobe ama bir o kadarda gitti. Zen Master'ın kulağını çekmesi lazım Gasol'un. Avrupa yılın basketçisi filan seçildi ben bu işin Nirvana'sına ulaştım havalarında heralde. Birde ben Gasol'u bu kadar sinirli görmemiştim. Howard'ı tokatladı resmen bi block yedi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Müthiş keyifli maçtı orlando-lakers, tansiyon yükselince daha çok zevk alıyorum ben oyundan.

Gasol'ün itiş kakış blok filan derken dellenip howard'a yaptığı faul fiziksel temastan hiç hazzetmediğini gösterdi yine. Barnes'da her yolu denemesine rağmen bi türlü attıramadı kendini, bu yetmezmiş gibi hakemler diğer pozisyolarda da saçmaladılar itinayla. Odom'da şamar oğlanı oldu dün akşam, gortat üstünden polish hammer'ı indirdi, brandon bass'de cepheden fena blokladı.
Sosyal ağlarda paylaş

darren collison'da ne biçim oyuncu çıktı be arkadaş,şu an cp3'yi hiç aratmıyor,yazık olacak bu çocuğa cp3'nin sakatlığı bitince.biraz fazla top kaybediyor gibi 4-5'e yakın ortalaması var adam gibi dakikalar aldığından beri ama olsun o kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Collison'ı biraz Sessions'ın Millwaukee'de ki yılına benzetiyorum, asist rekorları kırıyordu ama sonra söndü gitti.Ayrıca CP3'ü aratmaması için şu an takımını play-off potasında tutması gerekirdi.Ben beğenmiyorum oyununu şahsen.Ama Marcus Thornton tam isabet bir adam, yıllardır aradığı şutör guard Hornets'in.
Sosyal ağlarda paylaş

Cavs'ın kadrosunun Lakerstan çok daha iyi olduğunu görüyoruz. Lebron yok Shaq yok Jamison maçın ortasında dizinden dolayı yok ama Cavs Spurs'u yeniyor. Lakers'ıda gördük Kobe'siz. Transfer takas hiç bişey yapmadılar playofflarda çok acısını çekecekler. Aynı Fenerin Alexin eline baktığı gibi Lakers'ta Kobe'nin eline bakıyor. Fenerde transfer yapmamıştı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...