Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Düşmanlık değil, ben taraflıyım ve sevdiğim takım kazanınca buralara gelip ayar veririm, kaybedince de bulabildiğim mantıklı yönlerden kendi takımımı savunup, rakip takıma saldırmaya çalışırım.

Kadınları da seviyorum, onlarla sorunum yok. Gelsinler tanışalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Or1on said:

Lakers baya kötü oynadı, Denver gününde değildi. Her zaman böyle bir Denver bulamazlar.

Tam tersi Denver play off batıda lakersla final oynarsa böyle bir Gasol Bynum Kobe 3ü birden bu kadar kötü bulamazlar. Lakersı bu halde yenemediler, kobe gasol kendine geldiğinde düşünemiyorum. Maçı izlediğini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Or1on said:

Düşmanlık değil, ben taraflıyım ve sevdiğim takım kazanınca buralara gelip ayar veririm, kaybedince de bulabildiğim mantıklı yönlerden kendi takımımı savunup, rakip takıma saldırmaya çalışırım.

Kadınları da seviyorum, onlarla sorunum yok. Gelsinler tanışalım.

İlk paragrafa gerek yok, biliyoruz.

Kadınlara gelince bu hep platonik bir sevgi olacak =)

Kobe 12 asist yaptı. Maça başlarken belliydi, sakatlıktan sonra tam kendine gelmemiş. Pota dibine girmeye atış kullanmaya ürküyordu. Bir kaç tane üst üste kaçırınca Kobe'nin böle maçlarını eskilerden hatırlayabilirsiniz daha geriside girmiyor. Fakat son çeyrek soğuk kanlılığını korudu en azından 12 asistle bitirdi. Ama diyorum o salladığı 3lüklerden biri girse kopardı. Maçın yıldızı Odom'du. En iyi maçlarından birini çıkardı. Hem hucumda hemde savunmada. Denver'da Melo'yu Artest bezdirdi, fakaat Billups'ta etkisiz kaldı. Son çeyrekte üst üste 6 sayı yaptı öne geçtiler fakat Melo kırılma noktasında top kayıpları yaptı. Maç ortadaydı. Maç yoktu daha dorusu savaş vardı. Seyir zevki sıfırdı. Fakat çok heycanlı bir maçtı özellike son çeyrek. Kobe'nin bence alışması hala zaman alacak.

Bu arada Shaq 2 ay yok. Ben Cavs'ı çok çok ciddi etkileyeceğini saanmıyorum. Ama kötü oldu Cavs adına.
Sosyal ağlarda paylaş

Cleveland'ın takım dinamikleri çok farklı, Shaq'ın yokluğu etkilemez ayrıca 2-3 haftaya Ilgauskas tekrar dönecek takıma, Varejao gibi bir yırtıcı santraforun da var, Jamison hamlesiyle zaten doğuda garantilediler çoğu şeyi, tek dertleri Lakers'a karşı saha avantajını kaybetmemek adına kazara maç kaybetmemek olmalı
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

İyi de Denver'ın oyuncuları da iyi oynamadı ki? Ayrıca 2-1 oldu durum, içeride dışarıda yenmişti Denver bu maçtan önce.

Denver maçı 10 farkla götürüyordu. Lakers inanılmaz top kaybı yaptı. Fakat 2. yarıda aynı şeyi Denver yaptı. Denver'da çok kötüydü. Demek istediğim Melo yine biraz ayaktaydı Billups kötüydü ama kırılma anlarında hep soktu topu içeriye. Lakersta Gasol ilk 5 dk dışında berbattı Kobe berbattı, Bynum zaten ne yapacağı hiç belli olmuyor. Buna rağmen Denver fırsatı kaçırdı. İki takımda yıldızları gününde olsa ki playofflarda en fazla 1 maçta kötü oynarlar boru değil. Lakers her türlü ezer iki takımında formunda olduğu bir maçta
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Cleveland'ın takım dinamikleri çok farklı, Shaq'ın yokluğu etkilemez ayrıca 2-3 haftaya Ilgauskas tekrar dönecek takıma, Varejao gibi bir yırtıcı santraforun da var, Jamison hamlesiyle zaten doğuda garantilediler çoğu şeyi, tek dertleri Lakers'a karşı saha avantajını kaybetmemek adına kazara maç kaybetmemek olmalı

Emin ol kaybetmez, çünkü Cavs çok fena inanmış. Dün ne kadar kıran kırana bir savunma maçı izlesekte, Lakers'ın aklı bir karış havadaydı. Bu maçı Odom'ın beklenmedik performansı sayesinde birazda şansla aldılar ama şuanki duruma bakarsak Cavs saha avantajını çok zor bırakır. Yinede belli olmaz büyük konuşmayayım.
Sosyal ağlarda paylaş

konyalı portlantlılarda sabonisin yazısı vardı bugün, lebronun numara değiştirmesi benimde garibime gitti, madem seneye nyk'ye gelcek niye clevlandta numara değiştirsin ki.

veya yukardan buna bayağı baskı geldi, hem sen clevlandta numara değiştir bisürü forma satılsın hemde nyk'ye geçince orda da satılır gibi bişiler dendi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...