Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

yok abi en talihsiz eşleşme olur o.
durant tamam insan değil ama daha 3.yılı çocuğun, playoff görmedi hiç, onu geçtim westbrook, green, sefolosha ve harden'da playoff nedir bilmiyor. Aralarında en deneyimli durant galiba collison'dan sonra.

hani böyle bi takımın heryerinden deneyim fışkıran bi lakers'ı patlatması imkansız gibi bişi, büyük bir sakatlık olmadığı sürece. Top el yaktığında heyecan yapan illa olur OKC'de.

playoff 1.turu geçsin OKC o yeter bana. Playoff'lara girmeleri bile başarı hatta bulundukları duruma, kadrolarına bakılırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Or1on said:

durant kobeye bu haliyle 100 basar. inş play-off ilk turunda lakers thunder oynar balon patlar bum

durant ilerde kobe kadar büyük oyuncu olucak muhtemelen sakatlık falan yaşamazsa. ama kobeden bahsediorz burda. tek basına 81 sayı atan bi oyuncu.
wiki said:

4x NBA Şampiyonluğu (2000, 2001, 2002, 2009
1x NBA MVP (2008
11x NBA All-Star (1998-2009)
1x NBA Finalleri MVP (2009)
7x All-NBA First Team seçimi (2002-2004, 2006-2009)
2x All-NBA Second Team seçimi (2000,2001)
2x All-NBA Third Team seçimi (1999,2005)
7x NBA All-Defensive seçimi (2000, 2003-2004, 2006-2009)
3x NBA All-Star Maçı MVP (2002, 2007, 2009)
1x Slam Dunk Contest birincisi (1997)
2× NBA Sayı Kralı (2006–2007)
2x NBA All-Defensive seçimi (2001,2002)
NBA All-Rookie Second Team (1997)

şole bi adam kendisi yani. sırf sevmiosunuz diye adamı itin götüne sokmayada gerek yok. ayrıca balon falan diosunda su anda lal şampiyonluğa en yakın takımdır clevlandla beraber.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

yok abi en talihsiz eşleşme olur o.
durant tamam insan değil ama daha 3.yılı çocuğun, playoff görmedi hiç, onu geçtim westbrook, green, sefolosha ve harden'da playoff nedir bilmiyor. Aralarında en deneyimli durant galiba collison'dan sonra.

hani böyle bi takımın heryerinden deneyim fışkıran bi lakers'ı patlatması imkansız gibi bişi, büyük bir sakatlık olmadığı sürece. Top el yaktığında heyecan yapan illa olur OKC'de.

playoff 1.turu geçsin OKC o yeter bana. Playoff'lara girmeleri bile başarı hatta bulundukları duruma, kadrolarına bakılırsa.

thunder deneyimsiz ama durant için bence bu sorun olmaz. golden state warrior vari bir şey yapar thunder. tabii lakers ile eşleşirlerse. play-off yapmaları bence garanti zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

durant iyi skorer o pozisyon için boyu ve kolları kusursuz vs. vs. ama kobe ayrı bişey daha o aşamaya gelmesine çook var(hatta gelemeyebilir). bu takımla bireysel olarak başarı yakalar ama playofflarda iş yapması mucize olur(westbrook,green fln oldukça potansiyelli oyuncular ama pota altında bu kadar zayıf kalıp,tecrübe eksiğinde olunca başarılı olmak imkansıza yakın)
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

e tabiki 5e karşı 1 oynicak değil ya adam. kim var ki tek başına oynayıpta takımını şampiyon yapan?

ya, bu kadroya lebron'a koyalım, cleveland'ın kadrosuna kobe'yi. o zaman kim favori olacak görelim? lal şampiyonluğun en büyük adayı diye, kobe en iyisi olmuyor. çok iyi oyuncu ama gereğinden fazla abartılan bir balon. bu sene doğudan gelen takım da şampiyonluğu götürür. bu takım da celtics veya cleveland olur. bence celtics olur ama lebron çok azarsa cleveland. denver ve dallas da batı finalleri için adaylarım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben mantığını anlayamadım valla kusura bakma. adamın bireysel olarak başardıkları var işte yukarda. hani adam okadar skorer falan ama all defensice team'e 7 kez seçilmiş vs vs. ayrıca kobe ve lebron cok cok farklı oyuncular stil olarak. ha bu arada ben kobe'ye en iyi falan demedim dikkat edersen. sen diosanki lebron 5e 1 oynar şampiyon yapar takımını, e yapsaydı ozmn geçen sene. orlando'yu geçemediler daha geçen sene.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu an için konuşursak evet lebron ile durant daha iyi duruyorlar kobe'den ama, bir dönem üstün performans gösterince kobe'den iyi demek iyi bir karşılaştırma değil. Zamanında vince'de iyiydi kobe'den t-mac'te, iverson'da. İstikrar çok mühim işte, saydığım isimler nerde kobe nerde şimdi. Ha adamı bende gram sevmem ama yiğidi öldür hakkını yeme olayı geçerli.

bide abi durant mental olarak güçlü hakikaten, playoff'larda beklenmeyen bir olgunluk sergileyebilir, ki bence sergileyecektir de ama takımın gerisi öyle değil, westbrook'un oyunu görme yetenekleri hala tartışma konusu, adam 5kişinin arasında geçiyor üstüne de smaç vuruyor ama bir oyun kurucunun yapmaması, vermemesi gereken pasları da veriyor hala. Boştaki adamı kaçırıyor, maç sonlarında süreyi iyi kullanamıyor, sefolosha'da müthiş bir savunma potansiyeli var, ilerde sg-sf'lerin korkulu rüyası olcak ama onunda ofansif yetenekleri sınırlı, zaman zaman sapıtıyor maç içinde ki bu sapıtmaları playofflarda daha sık yapacağından şüphem yok. green hala pişmedi yeterince dominant değil, benchten gelen harden'ın şutları iyi değil, istikrarsız, zaman zaman çok bencilleşiyor. böyle uzar gider liste.
Sosyal ağlarda paylaş

Or1on said:

kobe geçen seneki şampiyonluğun haricinde kazandığı şampiyonluklarda hep 2. adamdı. lebron kazanacağı bütün şampiyonluklarda 1 numaralı adam olacak. mantığım bu.

Neden şimdiye kadar kazanamadı? Zaten bir numara oynamasa o istatistikleri yapamazdı. Kobe 1 numara başlasaydı neler olurdu düşünemiyorum. Şampiyonluk olmazdı ama bireysel rekorları alt üst ederdi. Ki şampiyonlukta oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

o diilde harden balon çıktı bildigin adamın geçen sene maçlarını izliyordum arizonada adam tam nba oyuncusu patlar direk ilk senesinde diyordum hiçte öyle olmadı evans,curry,jennings 3lüsü arasında ezildi yanlarına bile yaklaşamıyor ve okc bence oldukça uygun bir takım bu patlamayı yapmak için ona rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...