Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Delinin Usu

Golge-i_Khan

Öne çıkan mesajlar

ÇOK ÖNEMLİ NOT: AŞAĞIDAKİ yazılanların bir çoğu benimle ilşkilidir, ama aynı zaman da da değildir. Kimseye bir gönderme niyetine yazılmamıştır. Kimse lütfen alınmasın. sadece beni yansıtan kelimelerdir. Cümlelerin devrikliği+bozukluğu+imla hatalrı için özürler ama düşücne hızıma el hızızm dahala yetişmiyor.

Nefret edemiyorum
aslında bundan nefret ediyorum. nefret edemeyişimden nefret ediyorum.
Sanki ben böyle olmasından çok memmunum. Nedir bu beklenti, ya! İşte ben bunu kimseye yapmıyorum ama birileri bana yapıyor. Beni daha fazla kullanamazsın ki! Neyim kaldı ki, doymadın mı daha ? daha fazla katlanmak istemiyorum, ne yani ? al işte bana bunu yazdırıyorsun. Sabah 05:08 ama uyuyamıyorum, sızlanışımdan iğreniyorum.

ve iğreniş sürecinde, daha da küçülüyorum...utanıyorum. ama belki de utanmıyorum bunları yazıyorum, peki neden yazıyorum ilgi istediğimden mi, ilgi görüyorum zaten, bu da benim açlığım. Bana nasıl 15dk bile ayırmazsın. başlatan sendin... Acaba bunları bitidikten sonra "send" tuşuna basabilecek miyim ? Basmasam da bu yararlı olacak mı ? Bassam hiç bir şey değişmeyecek, ozaman niye buna devam ediyorum ?
Bıraka da sana söylüyeyim çünkü bir "sen delisin" = kendinle konuşuyorsun. 2- "dengesizsin" 3-"asla yapaılamayacak şeyleri yapmaya çalışıyorsun" Şimdi, sen ben o... Karıştıöğefwğfmpkwğepkw9*jf*4jf*0psdnmc.

Nefret edemiyorum. "ben insanları mutlu ederim" kime söylüyorsun bu yalanı ? Şaklabanlar da kralı güldürür... bu bir meziyet deil ki bunu başaramıyorumsun. Kaç yaşlı göz bıraktın arkanda ikimizde biliyoruz. Nerde çıktı bu 3. sınıf edebiyat allah aşkına ???? "yaşlı göz" o ne demek yaaa. İlk okulda msısın ? Büyü bea. ne var ya, öyle geldi...öyle yazıldı, kusuru ne bunun, niye buna takılıyorsun.

Ne bu deli ayakları, başarısızlığını, deliğim gölgesine saklama.

Ne saklanması ? Ne başarısızlığı?. artık sadece içimde durmuyor .

Yapma, ben seni biliyorum, yıllardır seninleyim. sen herşeyini söylersin, herkes seni tanır. sen basitsin

Ha basitmiş, yalan! yoruldum hem ben, benmle tartışma...

Buna değmeyeceğini, bunu yapmaman gerekmesine rağmen neden devam edişyorsun ki ? Bile bile yanlış yapmak nasıl bir duygu hem ?

Sen bensin salak. sende biliyorsun nasıl bir duygu olduğunu: "su gibi" tatsız. yaparken fark etmiyorsun.

Aslında biraz rahatladım, belli bir düzen bile oluştu

Dur kafamı karıştırma. onunla konuşup bu işi bitireceğim, 1saat erkenden gideceğim. beni hem kullanıp hemde yargılayamaz.

gören bir bok yaşadın sanacak, gerçekten aşık olsan ne olacaktı sanki ?

belki de gerçekten olmuşumdur...

yalan söyleme, daha önce aşık olmuştun bu farklı...

o da çok iyi birisiydi ama, ona bir kez baktım ve...bitmişti. onu dahal görüyorum, bilirsin çok tatlıdır, ilk aşkımdı o, bu yüzden farklı olmalı.

bilmiyorum, çalışmalısın, düşünmelisin.

düşünmek mutluluk getimiyor, ben her onu gördüğüm günden sonra eve 1.5 saat yürürdüm. hiç bir işe yaramadı.

senin beynin 1.5 saate açılıyorsa, onun yapabileceği hiç bir şey yok.

Ne alakası var ya, çok şey bekliyor, ben zaten tüm varlığımı, bir şey katabilmeye adamışım(katmak nerden çıktı ya) Ben zaten elimden geleni yapıyordum, daha iyisine yapamdığım için kimse bana kızamaz.

Ne o sen yoksa çalışkan ama aptal çocuk muydun okulda ?

hayır, ben tembel ama zeki çocuktum.

demek ki bunun mekteblik bir işi yokmuş

Sorun ben de değil onda.

bırak bu lafları, şu an yaptığın ne ki sanki ? Daha kaç kez eve yürüyeceksin anlmak için, salak.

Sen de bilmiyorsun ne olduğunu

ama ben bunun için oturup, sorunlu sorunlu bilgisayar ekranına birşeyler karalamıyorum

sen gerçek değilsin ondan, yok şey.

lol "yok şey" nedir ? ehehehe hay allahım ya. Bana ucuz "fight club" numaraları çakma. İkimiz aynı şeyiz işte, hemyokuz hem varız.

sen bana nurmara çakma zalak.

Şimdi gönderecek misisn bunu ?

galiba uykum geldi

O zaman işe yaradı ?

hayır ama... bu savaşmak gibi birşey. Yenişememek gibi bir his.

SAATLERCE SAVAŞIYORSUN (düşünüyorsun) en sonunda "yenişemiyorsun (anlamıyorsun)" ama gece gelince, yaralıları toplamak için kısa süreli ateş kes ilan ediyorsun. Taaa ki bir daha ki tetikleyici etken gelene kadar.

Bu gece ki gibi mi?

BU gece ki gibi...

Aslında ben anlıyorum, sen de anlıyorsun, sadece anlatamıyoruz.

anlamak/anlatmak= iki taraftan birinin yenmesi zaten.

Neyse anladık işte,

ben başkaları anlasın diye

Yollayacaksın yani ?

Hele bi o dakikalar gelsin...bir de onunla mı endişeleceğim

Kendimi gerçekten rahatlamış hissediyorum, ya da belki de rahatlamış görülmek istiyorum. Cinsel ilişiki sonrası an gibi bu....son 1-2dk önce hissetiklerin çok değişiyor. hızlı bir değişim

belki de sex i bırakıp günlük tutmalısın ? ehehe

Sex in the city muhabbeti açma da

sen başlattın

tamam tamam. bu günlük fikri fena değil

sen asla doğruları yazmazsın ki ?neden tutacaksın

Şimdi yazdın ya? Aman Yazdım ya.

Yalandılar

KEndimi doğrular için zorladım zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...