Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

erkekleri çekici kılan detaylar

pogodi

Öne çıkan mesajlar

Emaleth said:

ayakta duruş şekli (hani böyle elini kolunu nereye koyduğu, omuzlarını filan naaptığı..) önemli detaydır bence.

Kuzum aradığınız robot mu ? ağaç veya ot mu ? Her kızın gönlünde bir bradd pitt yatıyor maşallah kendi donanım özelliklerini falan da yazar mısın merak ettim de.

Bu arada Fistan abi bir tasma takmadığın kalmış senin yazdığın liste de o kadar şey burada bulunan bir insanda olsa tek başına rusya , ukrayna gibi gözde hatun cenneti olarak geçen ülkelerden birisini tek başına esir alabilir. Her insan aynı değildir biliyorsunuz herkeste bunları bulmayı beklemek ya da ummak çok yanlış bence.

Bayanlar eleştirebilir tamam haklılar cinsel obje gibi bakılıyor aklınız bilmem neye çalışıyor diebilirsiniz fakat zaten bir erkeğin gözünde aklında o olmadıktan sonra ikdidarsız ya da eşcinsel olması gerekir.

Sadece duygusala bağlarsak istediğiniz gibi e o zaman ha varsınız ha yoksunuz benim için ki.. Boşu boşuna neden kendimi yorayım , üzeyim ? Erkek arkadaşlarımla takılmak ya da tek başıma insanlardan uzak olarak kendime yaşamak daha güzel olurdu.

Unutmayın fazla gözünüzü yükseklere dikmeyin gün gelir umduğunuzu değil bulduğunuzu yersiniz her iki cins için de söylüyorum bunu.. Herkes önce kendi gözü önündeki çöpü görmeli.. Anlatamadım belki ama neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

"ismail PK" said:

Emaleth said:

ayakta duruş şekli (hani böyle elini kolunu nereye koyduğu, omuzlarını filan naaptığı..) önemli detaydır bence.

Kuzum aradığınız robot mu ? ağaç veya ot mu ? Her kızın gönlünde bir bradd pitt yatıyor maşallah kendi donanım özelliklerini falan da yazar mısın merak ettim de.

bir karşı cinsı gördüğün zaman onun oturuş şekli, çorabı vs gibi detaylara takılıyorsan muhtemelen çok çekici bulmadığındadır (hiç demiyorum dikkat çok diyorum). Dibin düşse onu görünce ne zaman oturup ne zaman kalktığını bile fark etmezsin sdf ama tabi daha sonra farkına varılabilecek detaylar olabilir bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...