Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL tavsiyeleri

Werewolf

Öne çıkan mesajlar

iss ??? ole bisey yok gozum yanniz tekel tt var !!! ve sana ya notorola yada zoom x4 almani tavsiye ederim ben bu arada kablocuyum ancak genelde begeniler bu iki modemde birlesir ve fiyat araligi 60-45 dolar arasindadir tabi daha fazla olabilir eger abarirsan yok ben usb isterim dersen abarirsin.....130 dolari :D
Sosyal ağlarda paylaş

Tum ADSL Modemlerin Performansı Aynıdır.. Yanı Tum Modemler 2.0 Desteklıdir.. Fıyat farkı Marka Ve bulundurdukları ozellıklere gore degısıyor.. Orn : Spliter Ozellıgı yanı Tel ve DSL Sınyal Frekanslarını ayıran cıhaz .. Bu sayede hem Tel ile gorusulebilir hemde Nette kesıntısız online olabılırsınız.. Parazit Onleyici olarakta bılınır.. Bır baska ozellık ıse = Ethernet Olması Akabinde Rooter Vs. gıbı ozellikler goze carpıyor .. Ama Bu ozellıkleri harıcı bır sekıldede satın alabılırsınız.. Bende Aztech 206U var ınsallah guzel bısıdır Subatta aldım ama hâla kullanamadım Neymıs Port gelmıyormus neymıs sırada cok kısı varmıs ama bugun Sozlesmeyı yaptık haftaya acılıyor.. Ozel Telekomınasyon Sıstemını duyunca nasılda ellerını cabuklastırdılar.. [signature][hline]Ister Sigara icerim ister Puro kimse bisey demez diyemez, ama kimseye gidipte atesinizi alabilirmiyim demem, diyemem !
|| www.404.gen.tr ||

[Bu mesaj 404 tarafından 16 Haziran 2004 21:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...