Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternet sorunsalı

Dingaer

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar bu konu açıldı mı bilmiyorum. Ama tam da arayamadım. Benim şöyle bir problemim var. Laptopumu modemime kablo ile bağladığım zaman bağlantı alamıyorum. Ama aynı durum başka bir bilgisayarda denediğim zaman bağlanıyor. Aynı şekilde aynı modem üzerinden kardeşim wireless kullanıyor. Bunun yazılımsal bir problem var sanırsam. Ama ne olduğunu çözemedim. İnternet explorerı açtığımda sayfaya tıklıyorum, bağlanıyor diyor ve açmıyor.
Bu konuda bir fikir verirseniz çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya aynı olay teknik servise gelen bi makinede olmuştu.adamın evindeki modem dışında heryerde giriyodu.o modeme başka makine bağlayınca da bağlanıyordu.mutlaka bi nedeni vardır ama araştırmamıştım format atmıştım düzelmişti.yine de bekle bakim bi bilen çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

olay biraz farklı sanırım, modemin ethernet hubu bozulmuş olabilir. farklı bir modemle, farklı bir kabloyla dene.

bir de başlık baştan kokar, ilerde aramalarda bulunabilmesi için ve insanlara neye girdiğini bilmek için geyik dışındaki konularda başlıkta içeriği belirtmek mantıklı bir hareket olmaktadır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...