Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TOC 25 man hard mode bağlantı problemi

itouch

Öne çıkan mesajlar

Son 2 haftadır TOC 25 hard modunda 4-5 oyuncumuz bağlntı probleminden dolayı combat başlar başlamaz dc oluyor, oyuncu değiştirmemize rağmen bu sayı değişmemekle beraber düşen oyuncularmız halen devam ediyor. Eu formlarında bu tip sorunların var olduğunu söyleyen bir hayli oyuncu var, acaba sizlerde bu tip (combat başlar başlmaz dc olan) sorunlar yaşanlar varmı ve bu sorunun kaynağını bilen varmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

hard mode değil normal mod olarakta sürekli kopmalar yaşıyoruz fight başlarken kaynağını bizde bulamadık

hatta geçen çarşamba 7-8 kişi kopuyordu sürekli ve instance içinde dehşet delay lag oluyordu sonra ulduara gittik sorunsuz bitirdik raidi
Sosyal ağlarda paylaş

itouch said:

Son 2 haftadır TOC 25 hard modunda 4-5 oyuncumuz bağlntı probleminden dolayı combat başlar başlamaz dc oluyor, oyuncu değiştirmemize rağmen bu sayı değişmemekle beraber düşen oyuncularmız halen devam ediyor. Eu formlarında bu tip sorunların var olduğunu söyleyen bir hayli oyuncu var, acaba sizlerde bu tip (combat başlar başlmaz dc olan) sorunlar yaşanlar varmı ve bu sorunun kaynağını bilen varmı ?

Aynı şey bizde de oluyor, bug var diyorlar çünkü sadece türklerde değil yabancılarda da aynı dc ler yaşanıyor, özellikle p1 bittiği anda oluyor.. biz bu yüzden bu hafta denemiyoruz 1 hafta geçsin dedik..
Sosyal ağlarda paylaş

itouch said:

bizdede nedense özellikle healerları seciyor combat baslıyor healerlar direk dc, ama kesin 2-3 kişi düsüyor düştükten sonrada bazen login server down diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar

ben kendi çözümümü ilk ulduar25 raidimde bulmuştum umarım sizede yardımcı olur. bütün efekt seslerini kapadım bazen raid buff yapılırken bile oyun donuyordu sesleri kapadıktan sonra oyundan donma/dc gibi sorunlarla karşılaşmadım.şimdi toc25 e de giriyorum yine aynı şekilde bütün efekt sesleri kapalı yf vs kullanmıyorum sadece deadly boss un efekt sesi ve ventten gelen sesler açık internet gerçekten sorunlu değilse düşmüyorum.

çok kastığı zamanlar oluyor 1-2 sn lik lag spike/donma, gm dps! bloodlust! dediğinde yavaşlamalar oluyor ama ölümcül hatalar yaptırmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Breakfast said:

selamlar

ben kendi çözümümü ilk ulduar25 raidimde bulmuştum umarım sizede yardımcı olur. bütün efekt seslerini kapadım bazen raid buff yapılırken bile oyun donuyordu sesleri kapadıktan sonra oyundan donma/dc gibi sorunlarla karşılaşmadım.şimdi toc25 e de giriyorum yine aynı şekilde bütün efekt sesleri kapalı yf vs kullanmıyorum sadece deadly boss un efekt sesi ve ventten gelen sesler açık internet gerçekten sorunlu değilse düşmüyorum.

çok kastığı zamanlar oluyor 1-2 sn lik lag spike/donma, gm dps! bloodlust! dediğinde yavaşlamalar oluyor ama ölümcül hatalar yaptırmıyor.

Bi tutorial falan yapabilir misin, efekt seslerini kapatip dbm'yi acik tutma falan filan?
Ben kapatinca hicbirsey ses vermiyor =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...