Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öğrencinin ateist öğretmene cevabı.

MuDo

Öne çıkan mesajlar

herkes götünden hikaye uyduruyo ya ona hastayım, yok einstein mış da şuymuş da buymuş. müsadenizle amerikan muhafazakarlarından duyduğum bi hikayeyi hatırladığım kadarıyla anlatayım, bu hikayede de ortadoğuda hobi olarak adam öldüren, ev basıp gözüne kestirdiği ilk şeye tecavüz eden askerlerle ilgili. anlatan farkı tabii.

bi üniversitenin akşam okullarından birinde, bi profesör ders vermektedir. profesör tabii ki ataist'tir. ateist olmak istemiş ama türk internet coşkunlarından nasibini almıştır ve ataist olmuştur. her neyse, profesör konuyu tanrıya getirir, varlık yokluk testi şeklinde. der ki, tanrıya 15 dakika zaman veriyorum, beni yere yığsın da göreyim. ve sessizce oturmaya başlar. 5 dakika yok. 10 dakika yine hareket yok. tam süre dolmasına yakın profesör gülümserken, öğrencilerden biri ayağa kalkar, gider ve profa bi yumruk atarak yere yığar. ve der ki, tanrı bu ülkenin afganistan ve ıraktaki cesur evlatlarını oradaki ragheaded teroristlerden korumakla meşguldü, o yüzden beni gönderdi. meğersem eleman oralarda savaşmış bi askermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...