Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kusurumdan yalnızım

MuDo

Öne çıkan mesajlar

Yalnızım, bitmeyecek bir kabusun ortasında yapayalnız.. Hüsrana uğramışım, bozgun yemişim.. Terkedilmişim.. İstenmiyorum kimse tarafından, sanki muhtacım insanlara.. Sanki yaşamak çok kolay aşkı, kaldırmak o ağır yükü, taşımak bir saniye bile verdiği sarhoşlukla birlikte.. Ey Aşk, ne kadar büyülü bir sözsün sen, yaşaması zor, tatması çok hoş.. Sahiden, samimi misin?.. Gerçekten, tek bir isteğin doğrultusunda mı hareket ettiriyorsun insanları.. Yoksa çılgına mı döndürmek tek amacın biz akılsızları.. Eğer buysa istediğin, ben çıldırdım.. Hüsrana uğradım, bozgun yedim.. Terkedildim.. İstenmiyorum kimse tarafından, sanki muhtacım onlara aşk ! Bilmiyorlar, başımı döndürenin sen olduğunu.. Bilmiyorlar, kalbimdeki ağrının senden hatıra olduğunu.. Hastayım ben aşk.. Her geçen gün sensiz ölüme bir adım daha yaklaşmanın, ağlamaklı şarkıların ıslığını tutturmanın, gözyaşlarımın tükenişine şahit olmanın verdiği hüzün var içimde.. Sol yanım ağrıyor ey aşk.. Hüsrana uğramışım, bozgun yemişim.. Terkedilmişim.. Yalnızım.. Kusurumdan yalnızım...

[Ölseydim de bu kadar içlenmeseydim..]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...