Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk'a duyulan özlem

MuDo

Öne çıkan mesajlar

Çok özlemişim seni, kalbim titremiyor eskisi gibi, heyecanlanmıyorum artık.. Çocuksu tavırlarım vardı eskiden, bir öpücük bile fazlaydı benim için.. Bakmak varken gözlerine derinden.. Konuşurduk, aşktan bahsederdik, dünyayı unuturduk bir an, kimseyi umursamaz tavırlarla bahsederdik aşktan.. Cesurca.. Gözlerimiz derman olurdu sessizliğimize.. Huzurluyduk, gelecekte karanlıktan eser yoktu o zamanlar, güzel mi güzel bir evimiz vardı, mavi düşler tarlasında.. Önünde bir ağaç ve salıncak, hayalin kahramanları.. Sen ve ben.. Aşk çok güzeldi eskiden yoktu çünkü acısı, haberdar değildik ki öyle bir kavramın varlığından.. Kim derdi şimdi sen mutsuz, ben perişan.. Başka ellerde bu hale düşeceğiz.. Aşk çok güzeldi eskiden, yoktu çünkü acısı.. Kalbim dursa, nefes alamasam, bilincim olmasa daha iyiydi seni sensiz yaşamaktan.. İnsan bilmediği duyguların içerisine bir anda düşünce böyle afallıyor, alışamıyor hemen.. Aşk'ı tekrar tatmak istiyor kalp, gerçek sandığı yalan dünyada.. Buldum sanıyor ancak yine düşüyor aynı hataya, sanki daha önce aynı yollarda duraksamamışçasına.. Bilmiyor ne yapsın? Tek istediği Aşk.. Tek istediği Aşk..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...