Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Mikael Stanne

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben bugun kendimde yenibir yetenek keşfettim. Aslında ben kör Electro Gitaristim fakat bugun Lethe dinlerken bi şarkı söyliyeyim dedim ve sesimin Mikael Stanne ile aynı olduğunu farkettim fakat kendimi biraz geliştirmem gerekiyor. Bu konuda çok ciddiyim. Mikrofon kaydı yaptım fakat koymiyacağım şimdilik. İleride dinleyeceksiniz. Türk Mikael Stanne geldi arkadaşlar. Lethe'yı dinlerken hiç kasmıyorum ve sesim aynı çıkıyor mikrofon kaydını üst üste koyuyorum çok az bi fark oda eğitimsizlikten. Sesimi eğitiyorum ve size lethe'yı kendi sesimden dinliceksiniz. Bekleyin. Bizim Grup Chaos MelodicDeath çalıos şu Lethe'yı yapalım bi. hiç denememiştik süper olacak ama...[signature][hline]
BlaCk_DmC, 08 Haziran 2004 22:34 tarihinde demiş ki:
Adam Bılgısayarda Multıpıleyır Pılav yapacam Dıyo La...

PaticikFm DestroyCartoon Dark Tranquillity Rotting-Christ
Sosyal ağlarda paylaş

emme önce türkü çığırtması lazım
türkü çığırtmayan herifden şerkici olur mu heç?[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi mikael olmak iyi bişi değil ki, o kayıtdaki ses adamın ilk ve ikinci şarkıdaki ses. Adamda sora çığlık atmaya başlıyo eheh. Cradle a dönüyo (Bknz Tokyo Live :) )

İşin şakası tabi bu (gerçek payı çok yüksek) güzel sestir, umarım becerirsin brutal vokal, çünkü çok kolay iş değil yani, birkaç şişe içmiş olman gerekiyor bir kere ilk olarak :D

Ama brutal deyince Carcass derim başka bişi demem.
Go straight to heeeeeeeeeeeeeeeelllllllllll![signature][hline][b]Penthesilea
I feel peace within as your soul meets a new world
A world where you may step up to a higher learning
Take my hand and walk down the path of forgiveness
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 12 Haziran 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
Abi mikael olmak iyi bişi değil ki, o kayıtdaki ses adamın ilk ve ikinci şarkıdaki ses. Adamda sora çığlık atmaya başlıyo eheh. Cradle a dönüyo

Saçmalamışsın.
Ne Cradleı ya Scream le alakası dahi yokki.

Ayrıca Mikael su ana kadar dınledıgım en saglam brutallerden.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

Orada söylediklerimin işin şakası olduğunu belirttim zaten :)
Ama şu var ki;
1- Carcass ın vokal gibi olamaz
2- Adam aşırı çabuk yoruluyor. Bir behind space var bende, çığlık çığlığa kalmış yani neredeyse. (çığlık çığlığa nasıl bir deyimdir deme :) )[signature][hline][b]Penthesilea
I feel peace within as your soul meets a new world
A world where you may step up to a higher learning
Take my hand and walk down the path of forgiveness
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...