Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Expansion Teaser Yayınlamaya Başladı!

tinu

Öne çıkan mesajlar

Genel Türk yapısı sadece eleştirmek yıpratmak hırpalamak için vardır... iyi bir seye asla destek olunmaz, onca iyi şeyin arasında ufak bi hata yakalayıp(ki bu haber hata değildi) toplum içinde yerin dibine sokmak için can atarlar , çünkü bunu yaptıklarında toplum içinde kendilerini tatmin ederler. Bak nası koydum lafı diye..

Eleştirmek vardır, karalamak bok atmak vardır ikisi tamamen farklıdır. İyi niyetli eleştiri vardır direk art niyetli eleştiri vardır.

Burda yapılan bazı eleştiriler direk art niyetlı aman bunlar guzel bı seyler yapıolar hemen yerın dibine sokmalıyım modunda..

Şimdiye kadar bir çok yenilik yaptık turkiyede yapılmayan Guild Progresslerı bire bir takip ediyoruz özel bir sistem geliştirdik, Blizzblue ları türkçeye ceviriyoruz ingilizce bilmeyenler için hemde sayfalarca uzunlukta olanları bile, guncel haberlerı kovalayıp yayınlıyoruz,şimdi yeni dvovideo diye bir video sitesi açıyoruz. butun bunlardan para felanda kazanmıyoruz sadece sevdiğimiz için paylaşmak istediğimiz için yapıyoruz.

Bütün bunları yaparken bir destek de beklemiyoruz ama en azından bütün herkezin acabamı dediği ve merak ettiği haberlerini okuduğu fakat sonunda reklam çıkan bir haberi diğer yabancı tüm sitelerin yayınladığı gibi ki evet bazılarından önce yayınladık haberi, sırf bu sebebten bu kadar saldırmak gerçekten sadece artniyettir saygısızlık.

Uzun zamandır paticikde yazı yazıyorum dvoturku kurmadan öncede burdaydım yazıyordum hala burdayım, paticik için her zaman çok kaliteli oyunu bilen insanların olduğunu düşündüğüm için burda yazılar yazıp takip ediyordum, ama bazen sırf bu art niyetli insanlar yüzünden yazı yazdığıma pişman oluyorum bugün olduğu gibi çünkü amaçları sadece birilerini nası göt etsemde üste çıksam kafasında bazılarımız. Yazık

Rahatsızlık verdiysek kusura bakmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...