Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NİL SENİ SEVİYORUM

lamerism

Öne çıkan mesajlar

Dartanian said:

Lindoras said:

Yezitlere bak kalitesiz insan topluluğu 2. sınıfsınız üzgünüm ama gerçek olan bu :D

e o zaman git işte kafa almıyo mu? Kendine laik görmediğin yerde ne duruyon madem.Hay ........................

Bu arada beyni olmayan biri için banlanmaya değmez küfüre değmez ondan :(

Küfür edip editlemekde iyiymiş haha zavallı topluluğu şu interneti her sınıf insanın alacağı düzeye indirmemek lazım aslında, kalitesizlerde kullanıyor. Yazık size ama eğlencelisiniz mesela banlandığınızda epey eğleneceğim o yüzden buradan gitmemek daha keyifli (:
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:

Dartanian said:

Lindoras said:

Yezitlere bak kalitesiz insan topluluğu 2. sınıfsınız üzgünüm ama gerçek olan bu :D

e o zaman git işte kafa almıyo mu? Kendine laik görmediğin yerde ne duruyon madem.Hay ........................

Küfür edip editlemekde iyiymiş haha zavallı topluluğu şu interneti her sınıf insanın alacağı düzeye indirmemek lazım aslında, kalitesizlerde kullanıyor. Yazık size ama eğlencelisiniz mesela banlandığınızda epey eğleneceğim o yüzden buradan gitmemek daha keyifli (:

Ya sen hakkatten dallamasın küfür etmedim bu arada'dan sonrası küfür etmeye değmez ondan etmiyorum diye ekledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:

SodomVsGomore said:

Bazı insanların alışı doğası gereği daha güçlü oluyor galiba.

Seninde kim bilir ne derdin var, yazık canım benim.

Arkadaşım şaka mısın?
Şu sanal ortamdan senin gibiler yüzünden soğuyorum.
Özgüveni 0 yolda yürürken kafasını kaldırmaya korkan tipler burada aslan kesiliyor ne iş anlamadım. Hayır ciddiyim cool takılıyosun aldırış etmiyosunda gayet zavallı duruyosun şuan cevaplarınla.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Lindoras said:

Dartanian said:

Lindoras said:

Ya sen hakkatten dallamasın küfür etmedim bu arada'dan sonrası küfür etmeye değmez ondan etmiyorum diye ekledim.

Sende bir insansın seninde duyguların var, anlıyorum.

Sıradaki.
Sosyal ağlarda paylaş

SodomVsGomore said:

Lindoras said:

SodomVsGomore said:

Bazı insanların alışı doğası gereği daha güçlü oluyor galiba.

Seninde kim bilir ne derdin var, yazık canım benim.

Arkadaşım şaka mısın?
Şu sanal ortamdan senin gibiler yüzünden soğuyorum.
Özgüveni 0 yolda yürürken kafasını kaldırmaya korkan tipler burada aslan kesiliyor ne iş anlamadım. Hayır ciddiyim cool takılıyosun aldırış etmiyosunda gayet zavallı duruyosun şuan cevaplarınla.

Sen kahin misin (: Lütfen özgüven ver bana. Ne eğlenceli tiplersiniz siz ya ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...