Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zone Alarm kullanma kılavuzu lazım

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

Şimdi şunu farkettikten sonra artık bi firewall kullanmanın zaman geldi dedim kendi kendime ve zone alarmı kurdum
Ama anlamadım şimdi ben bunu
2 bilgisayardan oluşan ufak bi networkteyim ve benim aletteki adsl i diğer bilgisayara paylaştırıyorum
Ayrıca multiplayer oyunlarda falanda zonealarm engelliyormu yani nasıl yapacağız bu olayı
/Asıl problemim internet bağlantısını sürekli refreshliyor bu program
yani icq connected durumda mesela, bu programı açtığım zaman kopuyor sonra tekrar bağlanıyor sonra tekrar kopuyor ve bu bir kısır döngü oalrak devam ediyor :)

[Bu mesaj EagleEye tarafından 11 Haziran 2004 14:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
zone alarm hiçbirşeyi engellemez ancak zone alarm kullanma zone alarm pro kullan bendeki full sürüm şuana kadar herşeyi kesti ve çokta sağlam her işi görüyor...[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Dojorel tavşan katilidir, zavallı Kedi adındaki el kadar tavşanı öldürdü...
Sosyal ağlarda paylaş

ZoneAlarm Security Suite

Bunu kuruyorsun bakıyorsun,

Firewall
Advanced Antivirus Identify Theft & Privacy Protection
Ad & Popup Blocking
MailSafe
Email Virus Protection
Instant Message Security
Web Site Filtering

Hepsi birlikte ve super bir guvenlik yazılımı. Sonra cok hosuna gidiyor satin aliyorsun satin almak istemiyorsan ozel mesaj diyorum.

[Bu mesaj CorteZ tarafından 11 Haziran 2004 20:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok yavaşlatıyor makinayı. Firewall'u öyle full kurmayacaksın, şüphelendiğin zaman, internetin yavaşladığı, teklediği, bilgisayarın kendini şaştığı zaman açacaksın. Kısaca 6. hissine güvenip firewall kullanıcaksın.

Not: Tabiki bilgisayarında şirket sırları varsa onu bilemem...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw son formattan sonra artik iyice guvenlik onlemini arttiram dedim norton /pc-cille mi ne onu kurdk o pc cille yi gozum tutmadi. ayrica uninstall da bulamadm add/remove da da gorunmuo ( ulan kuramadk mi yoksa dedim bi ara ama kuruldu dio :P ) delete ettik mecburen. Simdi antivirus olarak f-prot dos tabanlisini cekiom firewall da Kerio 4.0

Bu islerden anliyan ustalar ne dionz bu 2 liye. sistemi ne hale getirir. Genelde uo oynadigim icin buyuk ihtmial arka planda acik tutmicam surf de acarim artik.
Sistem ztn kotu :

P3 700 Mhz
3*256 Mb (133 Mhz) Ram
64 Mb G force2 mx - 200
win xp home english

bu xp ye yeni gectmi sayilir kendi firewall u mu war ( war galiba dsl connector a sag tikladim proorties den advanced den tik attim o firewall kismina) updateleri icin xp nin guvenlik biri tam linkini koyabilr mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 11 Haziran 2004 14:45 tarihinde demiş ki:
outpost firewall kur
zonealarm gordugum en igrenc firewall
tam ismi agnitum outpost firewall

Teşekkürler gerçekten güzelmiş bu firewall
Ama yine aynı problemle karşılaştım
Özellikle icqyu açtığım zaman oluyor sanırım sürekli bağlantıyı kesiyor sonra tekrar geliyor
Bunu nasıl ayarlamak lazım?

[Bu mesaj EagleEye tarafından 12 Haziran 2004 05:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...