Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

poopla said:

kornerden sonra gerizekalıgibi kesn biri gelip topa kafa vurmasa bide... ceza alanı dışında illa kafa vurcak göğüs kontrolu yapmıyo bizim adamlar :D emergency fix

10.0.2 de yapıldı , ama arad yine gerzek kafalar görüyoruz elbet

nileppezdel said:

Abi o kadroyla :D

Ben Palermo'yla ilk sezonumdayım sadece Guardado ve Ronaldo takviyelerim var. O halde de yenecektim ama ballılar berabere kaldık kötü oldu şimdi de ligde puan kaybetmiyo adamlar :(

şampiyon da oldu onlar zaten çok hüzünlüyüm :/
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

ilk sezonun hemen başında teklif edersen gelmez , çünkü daha yeni transfer olmuş oluyor bordo'ya. 2. sezon başlarken almaya kalkarsan rahat rahat gelir..

"hile mi yapıyosunuz da kadro koyuyosunuz oraya" demek için 5 cümle yazmaya gerek yok :)

ek: şimdi güzel bi gazetecilik örneği göstericem bekleyin az :P

ek 2 : dedim ama yapamıyorum , şubat öncesinde mesaj gözükmüyor :/

ek 3 : cin olmadan adam çarpmak

gourcuff - blanc

http://img687.imageshack.us/img687/4916/gourcuff.jpg

ben sana yalan söylüyorsun demedim ben neden alamadım yahu dedim..
hemen duygusallaşmaya gerek yok..
Sosyal ağlarda paylaş

muhteşem bir fikir , nasıl daha önce benim aklıma gelmedi bu kadar küfür ederken oyuna hayret :

http://www.fmpundit.com/2009/12/15/complexities-dynamic-potential-ability/

kısaca : dinamik potansiyel

adamlar diyor ki ; bir futbolcunun daha 16 yaşındayken çok büyük futbolcu olucağı belli olabilir ama 24 yaşına geldiğinde kesinlikle çok iyi futbolcu olucak diye bir garanti yoktur. o süreçte yaşadığı ağır bir sakatlık veya yanlış takıma/teknik direktöre gitmesi oyuncunun potansiyelini etkileyecektir.

ciddi ciddi çok büyük bi değişim olur oyunda bu özelliği ekleyebilirlerse. potansiyeline göre değil , oyuncunun o andaki haline göre futbolcu seçip "evet bak bu adam hakaten iyi futbolcu olabilir" yorumunu yapmak gerekicek.

HİÇ sanmıyorum gerçi böyle bişeyi oyuna katacaklarını , daha adam akıllı training bile yokken oyunda. ama olsa ne kadar güzel olurdu di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...