Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

take e breatherı nasıl başka birşey olarak yorumlayabilir ki bir insan zaten.

en kamil şekilde türkçeye çevirsen nefes al dersin, oyunu soğut demek oluyor bir nevi bir süreliğine işte. ki işe de yarıyor. rakip tam ayı gibi bastırırken bir veriyorsun komutu hop 10 dakka yalan oluyor maçta
Sosyal ağlarda paylaş

sosti her sene oyun başladığında bu muhabbet geçiyor her sene sana www.fmglive.com adresini öneriyorum :)

arkadaşlar bu sitede zevkinize göre çeşit çeşit facepack logopack skin ve bilahere football manager grafiği bulabilirsiniz. başka yere bakmaya gerek yok.

not. nilep'in gönderdiği de fmglive den alınmış zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim en büyük zevkim scoutingle adam bulmak.. türkiyedeki yabancı sınırlaması ile yapamıyorum ve oyunlarım 2 seneden daha uzun sürmüyor. ve açıkçası çok kolay geliyor bana türkiye ligi. fenerbahçe ve galatasaraydan 4er puan alırsan şampiyonsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda yeni macera ararken şöyle bişey tavsiye ediyorum size :

yeni bi takım yaratıp ingilterede 6. lige koyun. başına da bi tane sugar daddy ve mantıklı seviyede para + iyi tesisler güzel bi stad :)

büyük keyif ve uzun vade , sonuçta oyun sürekli gelişiceği için kadrodan sıkılma gibi bi durum söz konusu olmuyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

oyunda yeni macera ararken şöyle bişey tavsiye ediyorum size :

yeni bi takım yaratıp ingilterede 6. lige koyun. başına da bi tane sugar daddy ve mantıklı seviyede para + iyi tesisler güzel bi stad :)

büyük keyif ve uzun vade , sonuçta oyun sürekli gelişiceği için kadrodan sıkılma gibi bi durum söz konusu olmuyor :)
güzel fikir he :) 6. ligden bi takım seçmeyi düşünüyordum böyle yapmak daha güzel olur heralde :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben başladım yavaştan database ayarlamaya , bu sene daha detaylı girdiler.

Beşiktaş London takımın adı.. 25000 kişilik suleyman Seba Arena stadyumunda oynıycak maçlarını , hemen emirates tadyumunun yakınına yaptırdık :)

Başkanı azeri iş adamı yapıcam , sugar daddy , resources 20 :D takımın para sorunu olmıycak ama sadece youthtan gelenlerle başlıycak , reputation ayarına göre de oyunun zorluğu belli olur artık :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...