Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wc3 için map indirmek

Batilc

Öne çıkan mesajlar

ya warcraf3: frozen throne için map indirmek istiyorum,

istediğim bölmün ismi hatırımda deil, LE gibi bişidi sanırım: hani bi holy bi evil taraf var siz bi hero seciyosunuz, bi tarafa gecip karsı tarafında town hallı yıkmaya ugrasıyosunuz filan. bu haritanın ismini ve download edebilecegimn yer neresidir?

ayrıca frozen thronenin son versiyonunu nerden cekebilrim?[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

dogru ozr dilerim gormemiştim wc3 bolmunu ( e bakmıyoruz ne de olsa fazla o mmorpg yerlerıne neyse)... yya asıl sorun indirmek deil, mapin adını bilmiyorumkie :P tarif ettim işte biliosan aratiyim indiriyimama mapin ismi yok...?[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kazaaadan arattım wc3 diye.. şimdi karşıma çıkan seçenekler sunlar (oyun yok indirecem de hehe:D ). bi frozenthrone diye full game de gecen bitane var, 580mb; bi de wc3 expansion: ft var 180mb..

bende ne wc3 var ne ft dolayısıyla ikisinide indirecem, ama düşünüyorum acaba 580mblik olanda wc3 var mı? eger yoksa o zaman alttaki ne?[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

konunun uzmani olarak yanit vereyim bu tarzda surekli guncellenen en populer iki harita var. Ilgili forumlarini ve downloadlarini buralardan bulabilirsin...

---DDay---
www.ddayworld.com

---Dota Allstars---
http://www.rtsgames.com/forum/index.php?s=bfc4ebceb012db930f621f9d12001b91&showforum=76[signature][hline]Somewhere in the mighty battlefield
a man becomes a hero
and a hero becomes a King!
Sosyal ağlarda paylaş

saolun buldum mapi, wc org dan indirdim.

ismi 3 corridors: rebirth miş....

peki iyilere soruyom en iyi hero hangisi sizce? benim hep aldıgım bitane vardı, hani arcimonun yardımcısı yarı at bişi var ya... onla bi protectoru alıyorumkendimden :P[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

Holy Force için Illidian , Jim Raynor , Muraddin gibi karakterler teke tek veya tek kişilik oyunlarda iyidir , onun yanında Medic , Tyrant gibi takım oyunlarında daha çok etkili olan karakterler de var ..

Dark Force için ise Blake teke tek için son derece kullanışlı bir karakter , Archimonde ( İyi beslendiği taktirde ) , Blademaster , Terminator , Prince of Legion iyi kullanıldığı zaman işe yarayan karakterler , gene takım oyunu için Lich , Guldan , Inferno , Infernal gibi karakterler de hatırı sayılır seviye karakterler ..

Bunun dışında da aklıma gelmeyen güzel karakterler var ama oyun stratejisi daha önemli ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...