Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telefondan bağlantı değiştirme

Killer

Öne çıkan mesajlar

8 mbit sınırsız olan 15 gb kotalı kota dolunca hızın 512 oluyor
90 tl full +full 8mbit. Telefondan oluyor ama telefon kimin adına kayıtlıysa onunla konuşmak istiyolar. Fakei yediririm soruları bilirim dersen tamam ama kesinlikle ben o değilim de telefon hattı sahibinin haberi var falan deme kabul etmiyolar. :)
Sosyal ağlarda paylaş

yapma!
8mbtin nasıl bişey olduunu bilemezsin.. sen sayfalara basmadan açıyo resmen ve nasıl olduğunu anlamadan hayvan gibi veri indiriyo.. nasıl oluyo cidden anlamıyosun bişle. bi bakmışssın pat kota aşımı.. ben 4gb kotalıyım. biraz yutub biraz face (herkes kadar), mail paticik vs. başka hiçbişi yok. 8gb kota aşmışım. 115 tl fatura geldi..

15gb dediin varya 1 haftada dolucak.. 1mb sınırsız ya da 2mb sınrısız al!!!
Sosyal ağlarda paylaş

@dragonmax

tamam da benim 1mbit sınırlı galiba şu anda.100mbden fazla bişey indirmyorum ki o da 2 ayda 1 belki yani.onun dışında program falan 30 40 mblik BELKİ

yani bunda bile aşmıoyorum galiba gerçi 52 ytl veriyomuşuz faturaya ben anlamıyorum o nasıl iş.

sömürüyo yine şerrolar.15gbyi geçemem yani :s
Sosyal ağlarda paylaş

abi telefonla değiştiriliyo tarife de. muhattab olduğun elemanlar angut olduğundan sorun çıkabilir.
ben 1 buçuk ay önce sınırıza geçtim. geçtiğimi söylediler. 100 gb download yaptım. 2 hafta önce aradığımda hala kotalı olduğumu söylüyolardı. başka bi no verdiler hata olduğunu düşünüyosanız burayı arayın gibisinden. üşenmezsem arıycam da çok zahmetli ya. git dilekçe milekçe kas öyle değiştir tarifeni daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...