Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-mail olayınında cılığını çıkardılar iyicene..

ShekiLChoCuq

Öne çıkan mesajlar

mailime gelen bir mail..
[hline]
Secrety read other people's E-mails! Click Here!
Now you can easily ready anyone's e-mails on your pc!
Use it to find out if your special someone cheats on you!
Act now and save big on the amazing EMAIL SPY!
[hline]
sizce böyle birşey var mı? ne derece doğru??
bence kesinlikle yasal değil. hem yasal olsaydı koruma koymazlardı sayfalara. kesin bişe vardır bence bunda.[signature][hline]böhüüü :( haziranda geldi sonunda ve kaldı 13 gün..
Sosyal ağlarda paylaş

haha yandaki reklam super: "now i read all my girlfriend's mails" hele ki screenshot bolumundeki mail olayi bitiriyo: "hey baby, my husband is going to be out of town this weekend and I wanted to know if you want to meet up? If your wife is going to be home, you can always here. He leaves at 2.00 and comes back Sunday night at 7. Let me know what you want to do :-) I really want to see"

haheheah bittim!![signature][hline]- never too old to learn!
life isn't a coincidence, it's a reflection of us!
Dmx is a member & founder of PA-TSD
Paticik Anti-Thread Saptiranlar Dernegi
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dmx, 09 Haziran 2004 17:19 tarihinde demiş ki:
haha yandaki reklam super: "now i read all my girlfriend's mails" hele ki screenshot bolumundeki mail olayi bitiriyo: "hey baby, my husband is going to be out of town this weekend and I wanted to know if you want to meet up? If your wife is going to be home, you can always here. He leaves at 2.00 and comes back Sunday night at 7. Let me know what you want to do :-) I really want to see"

haheheah bittim!!

*!kopar* Super ya hauha.. Ama su tnn.net'in maillerinden ignore veya block yapamiyoruz ya fitil oluyorum SPAM SPAM SPAM kal geldi yane?[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamon, 10 Haziran 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
ya beyle firewall ile kapatin bakiim programlari ne oluyo ....logger lar apisip kalir ..
firewall'la disari cikisini kaparsin, peki bilgisayar icinde log tutmasini nasil engellersin? merak ettim hehe.[signature][hline]- never too old to learn!
life isn't a coincidence, it's a reflection of us!
Dmx is a member & founder of PA-TSD
Paticik Anti-Thread Saptiranlar Dernegi
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...