Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Del Bosque Beşiktaş'ta - Lothar Matthaeus gelmiyor !

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

kesin deilki zago da deil cordoba da deil sadece gidecekleri soyleniyor del bosque bugun ntvde ben geldikten sonra ben kasetleri izlemeden kimse gidip gelmicek dedi...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

çok hayırlı oldu çok ... portillo filan getirir bu adam ya tek lafi ile alir..
Guinti ve zagoda bu adam varken gitmek istemezler herhalde ..

Şey lafina bayildim real madridle beraber aldiğim kupalari almaya geldim..[signature][hline]Diablo, 05 Haziran 2004 12:46 tarihinde demiş ki:
şopar sensin lan ben tinerciyim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DonCorleone, 07 Haziran 2004 00:25 tarihinde demiş ki:
hehe işallah doğrudur
bu adam bizde olursa transfer işi kolaylaşır bence
del bosque ile çalışmak isteyip de bjk ye transfer olmak isteyebilirler

Real den adam alırmışız bide
heh Cambiasso falan
bu sene oynamadı hiç

[Bu mesaj DonCorleone tarafından 07 Haziran 2004 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]

hehe önseziye bak
ilgileniormuşuz adamla
hadi hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi iş goreceğini sanmıorm.
Realmadridi herkes şampiyon yapar.
Daha iyi bi adam gelse idi keşke..[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar niye del bosque iyi değil diyenlere kızıyosunuz ki şu ana kadar sadece 2 takımı çalıştırdı birti real madrid b takımı diğeri
real madrid

şamp ligini realle almak bana göre başarı olarak gösterilemez,şahsen bi teknik direktör ün kalitesine bakmak istersem real madritte iken yaptıklarını referans almam

he iyi değil demek kötü demek te değil

iyi mi kötü mü bu sene görücez bence,kendini ispatlaması için beşiktaş onun için de büyük bir fırsat olucak
Sosyal ağlarda paylaş

adam dandik bile olsa yaninda futbolcu getirir hiç yokdan beşiktaşida tr nin yildizlar karmasi yapar fenami.
zaten ucuz oyunculardı bunlar tek engel gelmek istemiorlardi ama artik gelcekler alex parasina 2 tane aliriz daha iyi adam.[signature][hline]Diablo, 05 Haziran 2004 12:46 tarihinde demiş ki:
şopar sensin lan ben tinerciyim
Sosyal ağlarda paylaş

kızmak? yok kimseye kızmak haddimize değil

sadece real madridi herkesin şampiyon yapamadığını söyledim :)

beşiktaşta yok ahmed yok sergen yok dengeler diye ağlandı yahu hepsinin kaprisleriyle uğraştık. şu takımda! bu adamsa real madriddeki yıldızları dengede tuttu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...