Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben astrolojiye baya bi inanıyorum ya

napae

Öne çıkan mesajlar

Gkgokhan said:

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Slm msn vrmI???*?*

[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

Gkgokhan said:

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Slm msn vrmI???*?*

[email protected]

Ekle beni bbek, [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

anlasilmasi zor falan degiliz. melek gibi adamlariz, sevdigimiz kiza da gul gibi bakariz, dikenine bile katlaniriz. Aksisini soyleyen de taocudur.

simdiiii bu saglik yazisini bi ele alalim.
said:
BALIK

Balık burcu ayakları yönetir. Birazcık sıkan bir ayakkabı bile Balıkları hasta edebilir. Uyuşturucu maddelere dayanıksızdırlar. Bu yüzden ilaçlara karşı hassastırlar.

ben boyle yalan gormedim. ne ayakkabidan hastalandim, ne ayaktan. Hatta ayaktan nefret ederim.. Uyusturucuya dayanikliligimi da cok bilemiyorum.

said:

Balık burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: Doğum haritasında Balık burcu yükselen kişiler genellikle kısa boylu ya da orta boylu olurlar. Bedenleri tıknaz, kol ve bacakları kısadır. Soluk tenli, açık kahve rengi saçlı, uykulu gibi mahmur gözlüdürler. Sağlıksız ve güçsüz bir yapıları vardır. Ayakları büyük ve biçimsizdir.

Herifler yine ayaklara takmis. Birincisi ayagim 43 numara. Gayet normal bir boy. Ikincisi boyum 177-178 falan. Uzun degil ama kisa da degil, hadi onu gectim, benim kolum bacagim veya baska uzuvum kisa falan da degil, gayet harikadir yani. Onu gectim sagliksiz ve gucsuz yapim varmismis. BIRAGH. Hayvan gibiyim soylemesi ayip.

said:

Balık'ların çift kişilikleri fiziksel yapılarında da değişikliklere neden olur. Genellikle zayıf olmalarına karşın çevrelerine kolay uyduklarından gerginliklere dayanıklı olurlar.

Zayif falan degilim.

said:

Balık burcu ayakları ve sinir sistemini yönetir. Balıklar, ayaklarını üşütürlerse soğuk algınlığına yakalanırlar. Hastalandıklarında iyileşmek için kendilerine özen gösterirler.

Bak hala ayak mayak.

said:

Balık'ların kendilerine bakan yakın ve doktorlarına güven duymaları gerkir yoksa çok huysuz olurlar. Dolduruşa geldiklerinden kendilerine neyin yararlı olduğunu karar vermezler.

cok super hastayimdir. soylenen her halti yaparim itiraz etmem (fitile itiraz ederim anca :/)

said:

Bazı Balık'lar ilaç, uyuşturucu madde ve alkole düşkün olur, bu yüzden de her hastalığa yakalanabilirler. Orta yaşlardan sonra şişmanlama olasılığına karşın spor yapmalarını öğütleriz.

Ne ilaca duskunum, ne uyusturucuya ne de alkole. 3 tip hasdtaliga yakalaniyorum, ya motoru bozuyorum, ya nezle oluyorum ya da grip. Bunun disinda yok derdim. Simdiden siskoyum zaten, ortayasa gelmek gerekmiyor.

Yazi bastan sonra YALAN.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu sağlıkla ilgili yazıyı bir de çok sevdiğim bir balık erkeğini düşünerek ele alıyorum o halde ben de.

said:
Balık burcu ayakları yönetir. Birazcık sıkan bir ayakkabı bile Balıkları hasta edebilir. Uyuşturucu maddelere dayanıksızdırlar. Bu yüzden ilaçlara karşı hassastırlar.

bi fikrim yok. sdf

said:
Balık burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: Doğum haritasında Balık burcu yükselen kişiler genellikle kısa boylu ya da orta boylu olurlar. Bedenleri tıknaz, kol ve bacakları kısadır. Soluk tenli, açık kahve rengi saçlı, uykulu gibi mahmur gözlüdürler. Sağlıksız ve güçsüz bir yapıları vardır. Ayakları büyük ve biçimsizdir

geçiyorum hahaha

said:
Balık'ların çift kişilikleri fiziksel yapılarında da değişikliklere neden olur. Genellikle zayıf olmalarına karşın çevrelerine kolay uyduklarından gerginliklere dayanıklı olurlar.

tamamen doğru.

said:
Balık burcu ayakları ve sinir sistemini yönetir. Balıklar, ayaklarını üşütürlerse soğuk algınlığına yakalanırlar. Hastalandıklarında iyileşmek için kendilerine özen gösterirler.

hastalandığı zaman iyileşmek için özen gösteriyo, evet.

said:
Balık'ların kendilerine bakan yakın ve doktorlarına güven duymaları gerkir yoksa çok huysuz olurlar. Dolduruşa geldiklerinden kendilerine neyin yararlı olduğunu karar vermezler.

yine bi fikrim yok.

said:
Bazı Balık'lar ilaç, uyuşturucu madde ve alkole düşkün olur, bu yüzden de her hastalığa yakalanabilirler. Orta yaşlardan sonra şişmanlama olasılığına karşın spor yapmalarını öğütleriz.

alkole baya bi düşkün. 5 sene önce de uyuşturucu kullanan bir insandı kendisi.

bi kısmı doğru çıktığına göre, yazı yalan falan değil.

emir senin nüfus cüzdanına doğum tarihini yanlış geçirmişler bence dfjksdh
Sosyal ağlarda paylaş

doğru sözcük inanmak mı bilmiyorum ama, ben de seviyorum diyebilirim. gerçi son vakamda burç özelliklerini tamamen tutan bi boğa burcu kadınıyla ilgilendiysem de, yıldızların mükemmel çift olarak söylediği boğa burcu kadını oğlak burcu erkeği çifti, en azından buradaki oğlak burcu erkeği benken işe yaramadı. emin değilim. görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...